fbpx
Життя

Зловив її свекор, поки чоловіка вдома не було і зробив те, що вона хотіла. А вона просто зомліла вся. І понеслося – чоловік за поріг, свекор в будинок

Карина була вітряним дівчиськом. Всі подружки з одним хлопчиком зустрічаються, а вона з кількома одночасно. Не було у неї прихильності ні до кого. Направо-наліво хвостом крутила. За очі її тільки представницею найдревнішої професії і називали. Але коли всі подруги заміж повиходили, Карину тут же смажений півень в одне місце клюнув. І їй треба. А брати її ніхто не хотів. Боляче репутація погана була. По всьому місту про неї знали.

І Карина зважилася на хитрість. Вона поїхала в районне містечко і там охомутала одного хлопчину. Одружилися. Начебто розсудливою стала дівка. Але, як говориться, не тут то було. Побачила Карина батька свого чоловіка і спалахнула почуттями. Він й правда, мужик видний, ставний був, син на нього зовсім не схожий. І стала наша дівка до нього клинці підбивати.

То халат у неї задереться випадково, то немов ненавмисне зачепить свекра чимось третього розміру. І напросилася. Зловив її свекор, поки чоловіка вдома не було і зробив те, що вона хотіла. А вона просто зомліла вся. І понеслося – чоловік за поріг, свекор в будинок. На всю дружина чоловікові зраджували. Та й у батька його, мабуть, совісті не було. Але все таємне коли-небудь стає явним.

І тут як в старому анекдоті. Прийшов чоловік з роботи раніше. Загалом застав їх в самому непривабливому вигляді. Дружину, як була, за двері виставив. А батька на диван посадив і став питати: “Як же так, тату, як ти міг?” На що той відповів: “А ти хто такий, щоб мене вчити? Тебе мамка твоя взагалі нагуляла. Років десять як мені зізналася. Так що моя совість чиста “.

Карина так і живе одна, ніхто не прагне зав’язати з нею серйозних стосунків. Свекор закінчив свої пригоди проблемами з серцем, при яких ні-ні. А чоловікові колишньому Карини пощастило – зустрів гарну дівчину і живе. Дитинку чекають.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page