fbpx

«Змусила коханця-продюсера кинути дружину»: Що приховує Віка з «НеАнгелів»

Чорненька з «НеАнгелів», одна з найкрасивіших дівчат української естради. Справжнє ім’я дівчини Катерина Смеюха.

Вона народилася в 1985 році в Харкові. З самого дитинства займалася вокалом і хотіла опинитися в шоу-бізнесі. Дівчину вперше побачили на телеекранах в програмі Шанс, де вона навіть змогла дістатися до фіналу, але переможницею не стала. Після передачі вона вирішила почати свої сольні виступи.

Життя кардинально змінилося, коли в 2006 році продюсер Юрій Нікітін запропонував їй стати другою учасницею дуету «НеАнгели». Він розповідав, що запримітив дівчину ще на телепроекті, але в той час створювати дует не бачив сенсу, так як на піку своєї популярності перебувала група «ВІА Гра».

Саме в 2006 році їх рейтинги впали, і продюсер вирішив запропонувати публіці нових кумирів. Прослухавши декілька записаних пісень, він розуміє, що не помилився і дует Катерини і Ольги Кузнєцової (Слава Камінська) буквально за кілька місяців набуває величезну популярність.

Продюсер став для дівчини більше ніж просто керівник. Багато часу вони проводили разом. Дуже часто через це у солісток виникали конфлікти, так як у Нікітіна була дружина, а Слава бачила, що відбувалося між її подругою і керівником за лаштунками і часто влаштовувала Катерині моральні бесіди.

Незважаючи на це, таємний роман продовжував розгоратися. Все це відбувалося під час того, як дружина режисера Ольга Горбачова була вaгiтна першою дитиною. У 2005 році вона наpoдила дочку Поліну, що ще протримало кілька років Нікітіна поруч з нею.

Але вже в 2007, Ольга заявила, що не може продовжувати стосунки, коли прекрасно знає коханку чоловіка і подружжя розлучилося. Стосунки між Катериною і Юрієм тривали недовго. Чоловік повернувся до своєї колишньої дружини і знову зробив їй пропозицію.

Наступний роман співачка закрутила тільки в 2014 році. Її хлопцем виявився каскадер Іван Стрижаков. Пара навіть готувалася до весілля, але в 2016 році Катерина шoкувала своїх шанувальників зізнанням про те, що кинула Івана. Виявилося, що вона застала його з коханкою.

Читайте також: “Тиждень разом”: Джамала показала перше фото з новонародженим сином

У 2017 з’явилася інформація ще про одного шанувальника Катерини на своїй сторінці в соціальній мережі, вона опублікувала фото з імпозантним чоловіком, але його імені так і не розкрила.

Останнім часом Смеюха викладає фотографії, на яких вона зображена в гордій самотності, що дає привід для думок про те, що вона знову залишилася без хлопця.

You cannot copy content of this page