Знак Зодіаку, в який не варто закохуватися

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що ця жінка виведе тебе на чисту воду. Коли ти помиляєшся, вона скаже про це. Коли вона злиться, то буде кричати на тебе. Вона не буде стримуватися заради твого комфорту.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що вона завжди буде думати про себе в першу чергу. Вона може здаватися егоїстичною, але насправді вона просто любить себе. Вона знає, чого вона заслуговує і ніколи не дозволить комусь провести її.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що їй все швидко набридає. Вона не хоче ходити в один і той же ресторан тиждень за тижнем і дивитися той самий фільм щоразу. Вона турбується, якщо сидить на одному місці, коли бурхливе життя проходить повз неї.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що вона буде з тобою гранично чесна. Більшість людей говорять «білу» брехню, але тільки вона говорить правду. І їй все одно, наскільки тобі важко це чути.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що вона виштовхне вас з твоєї зони комфорту. Вона завжди хоче пробувати нове – заклади, продукти, пригоди. Вона хоче досліджувати світ. Вона хоче бачити все, що можна побачити.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що для неї нічого ніколи не буває достатньо. Вона завжди хоче більшого. Більше уваги. Більше прихильності. Більше поцілунків. Вона ніколи не задоволена. Вона знаходиться в нескінченному пошуку щастя.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що вона любить робити несподівані, спонтанні речі. Вона подзвонить тобі о другій годині ночі, щоб сказати, що вирушає в подорож, або що вирішила зайнятися підводним плаванням. Вона смілива, і любить екстремальні речі.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що вона зведе тебе з розуму від напливу емоцій. Коли вона щаслива, вона не припиняє говорити. Коли їй сумно, вона не зможе встати зі свого ліжка. В її почуттях немає «золотої середини» і кожен її настрій проявляється сповна.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що вона буде ревнувати. Щоразу, коли ти говориш про колишню. Всякий раз, коли ти дивишся на іншу дівчину. Щоразу, коли ти поб’єш її в грі. Вона дуже конкурентоспроможна, тому ненавидить відчувати себе невдахою. Вона любить перемагати.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що вона не боїться фізично зблизитися. Вона візьме вас за руку публічно і не посоромиться цього або поцілує тебе перед незнайомцями. Вона не боїться проявляти прихильність.

Читайте також: Названо найнедоступнішу жінку за знаком Зодіаку

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що вона змусить тебе відчути себе хлопчиком. Вона буде дратувати вас, як маленька дитина на дитячому майданчику. Вона буде фліртувати і змусити тебе вмuрати від сміху.

Ніколи не закохувався в Овна, тому що вона змусить тебе відчувати себе диким, божeвiльним і живим. Вона буде любити тебе приcтрaсно і палко, так, як ніхто інший тебе не любив.

Ніколи не закохуйся в Овна, тому що, якщо ви розлучитеся, ти ніколи не зітштовхнетеся з нею. Ти ніколи не захочеш кого-небудь ще.

Джерело.