Знаки Зодіаку, яким притаманні глибокі почуття і щирі емоції

Люди, які беруть все близько до серця, схоже, знаходяться під загрозою зникнення в нашому жорстокому світі, а тому іноді вони вважають за краще навмисно не проявляти свою справжню природу.

Астрологи вказують, що є як мінімум шість знаків Зодіаку, яким притаманні глибокі емоції, і вони дуже чутливі. Як ви думаєте, ви до них належите?

1. Телець
Телець – це людина-реаліст, проте його емоції і відчуття вельми інтенсивні. Він відкрито говорить на важкі, делікатні або незручні теми і вважає за краще озвучувати все, що відчуває.

У Тельця немає внутрішнього «фільтра», і він не дозволяє іншим себе контролювати, оскільки хоче бути в змозі висловлювати свої почуття без обмежень.

Можливо, він навіть прикладає занадто багато зусиль в своїх спробах зробити цей світ кращим.

2. Рак
Цей знак є одним з найбільш спокійних, але дуже щедрих в коханні. Стосунки для Рака – це щось більше, ніж просто фізичний контакт.

Це спосіб життя, коли про свого партнера можна піклуватися, оберігати і балувати. І натомість Рак просить тільки таку ж любов. А якщо він її не отримує, то спочатку сумує, потім впадає в лють, а потім починає відчувати біль.

Оскільки Раку потрібно негайно висловити свої почуття, то він буде діставати ними всіх навколо себе.

3. Діва
Діва не тільки витрачає занадто багато часу на роздуми про все, але також дозволяє цьому розумовому процесу дуже потужно впливати на неї.

Діва завжди планує, що вона збирається сказати, і яка буде її реакція, а також намагається встановлювати з людьми міцний зв’язок. Вона постійно концентрується на глибоких аспектах спілкування, а тому повністю ігнорує всі поверхневі аспекти.

Найбільше її зачіпає і виводить з себе несправедливість і дурість.

4. Скорпіон
Скорпіони – це концентрована пpистpасть і море емоцій, які посилено придушуються. Причому всі спроби заховати свої почуття призводять до вибyxонебезпечних моментів, де навіть не виключена агpeсія.

У цього знака «подвійнa» особистість. З одного боку, він надзвичайно мстивий, а з іншого боку, він може бути самим милим і ніжним для коханої людини, аж до неймовірної емпатії.

Крім того, Скорпіон вміє спілкуватися, підтримуючи зоровий контакт з співрозмовниками, чим дуже до себе розташовує.

5. Козеріг
Хоча на перший погляд він здається урівноваженим, терплячим і спокійним, правда в тому, що всі його емоції приховані глибоко всередині, але можуть проявитися в будь-який час.

Козеріг поводиться і спілкується дуже щиро, і не приховує того, що відчуває.

У стосунках він може бути романтичним, а також надзвичайно чутливим і емоційним, аж до сентиментальності.

Читайте також: І снилось, й воpoжила, і не того полюбила: “Кому ти потрібна розлучена і з дитиною? Або cпиш зі мною, або звільняйся”

6. Риби
Тільки Риби найбільше хочуть допомагати іншим людям – неважливо, чи є вони їх знайомими чи ні.

Цей знак прикладає багато зусиль, щоб давати поради, втішати, стрімголов мчати на допомогу, співчувати і уважно вислуховувати.

Навіть вигадані історії (з книг, пісень, фільмів) викликають у Риб сльози.

Мистецтво допомагає Рибам відчувати себе у відносній безпеці і дозволяє їм продемонструвати глибину і силу своїх емоцій.

Джерело.