Знову з обручкою: Настю Каменських висміяли за невдалий образ для світського заходу (фото)

Настя Каменських, яка з осені працює під псевдонімом NK, днями насмішила шанувальників невдалим образом для світського заходу.

Зірка відвідала благодійний конкурс-фестиваль “Щасливі долоні”, обравши доволі строге вбрання: Настя постала в широких чорних брюках і білій блузі.

Читайте також: Двоє дітей і дружина не завада: відомого музиканта викрили у “дружбі” з “Міс Україна 2017” (фото)

Зовнішній вигляд співачки збентежив шанувальників: “Що за жaхливі штани?”, “Що за штани, моя бабуся такі навіть не носить”, “Штани тебе дуже сильно повнять”, “Жaхливі штани”, “Настю не впізнати іноді”, – критикують зірку фани.

Іншим же зовсім не важливо, що вдягла зірка, вони звернули увагу на обручку – яку знову запримітили у Насті на правій руці.

Безумно благодарна за приглашение быть частью благотворительного конкурса-фестиваля для деток «Щасливі долоні»! В эту пятницу вручала награды победителям в категории «Вокал»🎤 Какая радость, что подрастает столько ярких артистов! Когда я вижу их желание развиваться, совершенствоваться и дарить любовь со сцены – слезы счастья наворачиваются на глаза😌 Огромная благодарность за то, что есть фонды, инициативы и люди, которые развивают и поддерживают молодое поколение. Спасибо за приглашение, я всегда рядом с вами♥️ Люблю😍

Публикация от Настя Каменских (@kamenskux)