“Зовсім не сумує”: Як живе екс-наречена Козловського після грандіозного розриву стосунків

Відома на всю країну “холостячка” Раміна зовсім не сумує за втраченим коханим Віталієм Козловським.

Раміна, сповнена силами та енергією, не сидить на місці, а активно веде своє життя. Як ви напевне знаєте, дівчина по професії журналіст. І саме зараз вона почала проявляти себе в цьому напрямку.

На своїй сторінці в Інстаграм, яку дівчина активно веде і ділиться зі всіма новими подіями в своєму житті, вона показала, чим саме зараз займається.

Так, віднедавна Раміна працює на радіо, про що дуже давно мріяла. Хвилюванню не було меж, але все ж таки вона поборола свій стpaх і вдало веде прямі ефіри, що дійсно подобається її шанувальникам, котрі залишають схвальні відгуки: “Круто, ваш голос идеален для радио”, “Молодчина! Просто перфекто!”, “Мені подобається і акцент додає перчинки, на слух дуже добре! Ти молодчинка!”.

Читайте також: На маму схожий: Ектор Хіменес-Браво показав рідкісне фото з рідними

Також Раміна завела свій особистий канал на Youtube, який назвала “Ходят слухи”. Там вона бере інтерв’ю у відомих молодих людей Youtube і стовить їм каверзні та провокаційні питання.

Між іншим у Раміни знаходиться час і на відпочинок. Вона активно подорожує по країні в пошуках цікавого для контенту на канал, що їй, слід відмітити, непогано вдається.