“Зробіть дороги, су..и”: Потап гостро звернувся до депутатів

Подорожі по Україні спонукали співака і продюсера Потапа (Олексія Потапенка) досить різко звернутися до депутатів Верховної Ради з проханням виділити кошти на ремонт доріг.

З таким закликом артист звернувся до народних обранців у прямому ефірі ТСН під час церемонії вручення музичної премії YUNA-2018, яка відбулася в палаці “Україна” 26 лютого.

 

“Ми в прямому ефірі, можна сказати. Друзі, ми поїздили по українських дорогах. Прохання до депутатів: скинутися і не купити собі чергову тачку, а зробіть дороги, с*ки”, – процитувало гнівного Потапа джерело.

Також в своєму коментарі артист розповів про співпрацю з найпопулярнішою учасницею восьмого сезону шоу “Голос країни”, дівчиною-тpaнcгендepoм Зіанджею, яка кілька років тому була відома в Україні як Борис Апрель.

Читайте також: Альбіна Джанабаєва показала спільного з Валерієм Меладзе підрослого сина (фото)

За словами Потапа, Зіанджа – унікальна людина.

“Вона супер-артистка. Справа в тому, що, ви знаєте, вона була і на тій, і на цій стороні місяця, тому мені так цікаво. У ній така шалена енергетика. Я, звичайно, люблю пацанячу компанію, але з Зіанджею з задоволенням спрівпрацюю та проводжу час”, – розповів продюсер.

Джерело.