– Зрозумій мене, кохана. Друга молодість. – захоплено пояснювався чоловік. – Знаєш, вона і дитину від мене чекає. Тільки ти можеш мою радість зрозуміти, ми ж з тобою як добрі друзі – заявив чоловік після 25 років шлюбу

Все, як у поганому романі. Мій чоловік, який завжди повторював, що він – однолюб, що одружився раз і на все життя, проміняв мене на дівчинку, яка молодша за нашого сина.

Більш того, в одній з розмов він засуджував чоловіка моєї подруги, який завів жінку на стороні, а сам брехав мені в обличчя, що любить мене одну, коли його власна коханка вже чекала дитину.

А я вірила … Тому що любила, а ще тому, що закривала очі на ті моменти, які повинні були настoрожити – на його часті відгули, запізнення, раптові відрядження. Так, наші відносини трохи охололи, але я списувала все на вік, мовляв, важко очікувати після сорока років юнацьких пpистpастей. Джерело

І тільки, коли мені стали натякати, а потім відкрито друзі сказали, що у нього є коханка, я задала питання, на яке він відповів ствердно: «Так, є, і я її люблю». Але при цьому він продовжував жити зі мною, лягав спати в наше ліжко. Я тоді ще не знала, що його коханка вагiтна, і готова була пробачити це його захоплення, щоб все залишалося як і раніше, і він не пішов. Я згадувала нашу молодість, прожиті разом роки … Намагалася не бачити поганого, а тільки хороше, щасливе час.

Так, я готова була пробачити і жити далі, але тільки йому це було не потрібно – він давно все вирішив для себе, хоча мені говорив протилежне. До сих пір не знаю, чому він ще кілька місяців залишав мені надію. Скажи він все чесно, піди по-чоловічому, попроси пробачення, і я б відпустила його, виплакавши гoре і oбіду.

Але йому було мало того, що я зіткнулася з його зрадою, він робив вигляд, що все ось-ось налагодиться, що все у нас і далі буде добре, а ця жінка в його житті – помилка і випадкове помутніння розуму.

Час минав, ми жили в одному будинку, як чужі. Він уже відкрито міг не прийти ночувати, з’явитися вранці, щоб переодягнутися і поснідати. І навіть я зі своєю наївністю стала розуміти, що це ненормально. І знову безпосередньо запитала, яке рішення він прийняв. Тоді він мені повідомив, що його коханка чекає дитину, і він остаточно йде.

Читайте також: Приходимо ми з моєю колишньою, Наташкою, додому, я допомагаю їй роздягнутися і кажу Тані спокійним голосом: «Радість моя, раз ти не вмієш готувати, значить це зробить Наташа». Ти б бачила обличчя Тані, але план зпрацював

– Зрозумій мене, кохана. Друга молодість. – захоплено пояснювався чоловік. – Знаєш, вона і дитинy чекає. Тільки ти можеш мою радість зрозуміти, ми ж з тобою як добрі друзі

Двадцять п’ять років нашого спільного життя він просто викреслив з пам’яті і не вважає, що це його хоч до чогось зобов’язує. У нього любов, друга молодість, щастя, а у мене – pозбите корито, повне образи, приниження і сліз. Я не втрималася і пішла подивитися на цю дівчину. Молода, випещена, з довгими ногами і звичками тигриці. Все вона розіграла вірно – забрала багатого папіка з сім’ї, зв’язавши його дитиною.