fbpx
Життя

Зустрілися ми в кафе. Тая була в гарному платтячку, як лялечка. Федя з’явився в простому спортивному костюмі, без квітів. Ми взяли дві піци на всіх, а Федір раптом окремо замовив собі качку з яблуками, суп харчо і пляшечку не дешевого вина. Так почалось побачення, далі було ще цікавіше

Я топ менеджер в найпрестижнішому фітнес клубі нашого міста. Мій чоловік теж займає відмінну посаду в одній відомій рекрутинговій компанії. У нас підростає синочок і скоро йому виповниться п’ять років. Живемо самостійно, хоча і квартира в іпотеці, а на машину вже заробили. Я часто відчуваю себе щасливою людиною і хочу, щоб всі навколо мене теж відчували радість і спокій в серці.

Зі мною працює дуже мила дівчина Тая. Вона і розумниця у всіх справах, і симпатична зовні. Таїчка трохи старша за мене, але не заміжня і ні з ким не зустрічається. Якось вона зі мною поділилася, що дуже хоче дитину. Але без чоловіка не уявляє, як це зробити. Вже дуже дорого виходить. Мене зхвилювали її слова. Не треба про таке думати. Терміново закохуватися, причому взаємно і я хочу на її весіллі погуляти!

Я вирішила запитати у свого чоловіка, можливо у нього на роботі знайдеться вільний хлопець для моєї співробітниці. Прямо в той же вечір зпоставила йому це питання. Він сказав, що спробує дізнатися у одного зі своїх колег, чи є у нього дівчина. Я дуже зраділа, коли виявилося, що товариш по службі чоловіка, саме знаходиться в пошуках своєї другої половинки.

Я поговорила з Таїсією, показала їй фото Федора (так звали співробітника мого чоловіка). Зовні він припав їй до смаку. А мій чоловік поспілкувався з Федьком, теж продемонстрував фотографію Таїчка. Той, виявився теж за те щоб зустрітися з нею. Але, попросив нас з чоловіком перший раз бути присутнім при знайомстві. Ми погодилися. Я навіть була рада своїми очима побачити, як відбудеться їхнє побачення. В уяві вже малювалися райдужні картинки урочистих подій.

Чоловік був упевнений, що Федір нормальний і гідний мужик, повинен сподобатися. Ну, а я точно знала, що Тая м’яка, жіночна і миловидна дівчина. На мій погляд, у неї є всі шанси зацікавити Федю і стати його дамою серця. Зустрілися ми в кафе. Тая була в гарному платтячку, як лялечка. Федя з’явився в простому спортивному костюмі, без квітів. Ми взяли дві піци на всіх, а Федір раптом окремо замовив собі качку з яблуками, суп харчо і пляшечку не дешевого вина. До речі, так само попросив принести один келих, так як вино пив сам і нікому не пропонував.

Всю розмову підтримував мій чоловік. Федя ні з ким не розмовляв, ні на кого не дивився, просто посилено харчувався і потягував вино. Я намагалася, як могла допомогти моєму коханому розрядити обстановку. Потім Феді подзвонили і він сказав, що йому потрібно ненадовго відлучитися. Вийшов з кафе і зник з кінцями. На телефонні дзвінки не відповідав. Добре, що у нас вистачило грошей за вечерю Федора розплатитися.

Ми провели Таєчку додому. Я була засмучена, що нам не вдалося допомогти створенню нової пари. А мій чоловік дивувався, як його співробітник так себе повів. Він говорив: «А на роботі, ніби нормальний мужик був».

Тая переписується зараз з іспанцем. Скоро він приїде для зустрічі з нею. Нехай у них добре і радісно складеться життя, хоча відомо, що з іноземцями не так вже й часто виходять щасливі шлюби. Різниця в менталітеті, звичках, звичаях і характерах дають про себе знати.

Нещодавно, моя двоюрідна сестра запитала: «А у тебе або твого чоловіка на роботі є нормальні мужики? Треба мою подружку з хорошим хлопцем познайомити! Дуже красива і хороша дівчина!». Я на секунду задумалася і з жалем видихнула: «На жаль, немає!» І відразу ж подумала, як же мені пощастило з моїм благовірним і як шкода дівчат, які не можуть знайти собі нормального чоловіка.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page