01.01 – дзеркальна дата січня: сьогодні можна прив’язати до себе удачу на весь рік. Ось що потрібно зробити

Світом правитиме цифра 1. Одиниця – це символ початку всього сущого, символ впевненості в приємному майбутньому, яке приготувало для нас масу цікавого і захоплюючого в новому році. В абсолютній більшості випадків такий день є дуже сприятливим.

Корисні поради на 1 січня

Це перший день місяця, року і перший день десятиліття. Такий важливий і наповнений творчою енергією день необхідно присвятити в першу чергу новим справах. Якщо ви не зможете придумати, чим себе зайняти, можна спланувати справи на майбутнє. Попереду не стільки днів канікул, які можна провести так, як забажає ваша душа. Джерело

Насамперед варто зайнятися прибиранням після святкування нового року. Якщо ви не відзначаєте це свято бурхливо, то вам буде набагато простіше реалізувати весь потенціал цього дня. Залишайтеся в тонусі і підвищуйте енергетику, щоб досягти успіху у всіх сферах життя.

Цей день ідеально підходить для початку циклу фізичних вправ, для вироблення позитивної звички. Можна також відправитися за покупками, якщо після свят залишилися гроші і є нездійснені мрії і потреби.

Експерти рекомендують в цей день залишатися активними, спілкуватися з людьми і бути в оточенні родичів. У такі дні корисно починати нові стосунки, займатися спільним плануванням справ на майбутнє, в тому числі весілля, ремонту, переїзду, покупки квартири і так далі.

Ритуал на виконання бажань

Це чарівний день, в який потрібно загадувати бажання. Для його проведення вам буде потрібно паперовий календар на 2020 рік. Якщо такого немає, то нічого страшного – можна використовувати просто звичайний папір.

Читайте також: Любовний гороскоп на січень 2020 року вказує на активність Венери. Комусь неймовірно пощастить в цьому місяці

Візьміть листок з “1 січня” або простий чистий лист, напишіть на ньому все те, що ви хочете виконати в 2020 році. Пишіть тільки те, що ви дійсно можете і хочете зробити. Після того, як закінчите, скажіть три рази: «Одиниця-одиниця, допоможи бажанням здійснитись».

Далі складіть листок і покладіть його в затишному місці, де йому необхідно буде пролежати до наступного 1 січня. Навіть якщо ваші бажання збудуться в повному обсязі, цей листок буде щасливим талісманом удачі на всі дванадцять місяців. Запам’ятайте цей ритуал і продовжуйте ним користуватися щороку.