09.09 – особлива дата вересня, коли можна привернути удачу. Зав’яжіть три нитки і все задумате здійсниться

9 вересня царювати буде число Дев’ять. Дев’ятка в нумерології є досить неоднозначним числом, яке символізує завершеність, останній виток подій, що приводить до глобальних змін і початку чогось нового. У цей день корисно слідувати закону тяжіння думок.

Фінанси і робота 09.09

9 вересня корисно завершувати розпочаті раніше справи. 9 число – це ідеальний час для фінальної стадії в багатьох проектах. Щоб прив’язати до себе удачу в роботі і бізнесі, необхідно постаратися завершити все почате раніше. Це може бути нелегко, тому що 9 число – це понеділок, але потрібно налаштуватися на те, що в цей день все вирішиться саме на вашу користь. Джерело

Щоб не втратити фортуну в грошових справах, експерти радять уникати заздрості і негативних емоцій. Не потрібно чекати дива, тому що воно не відбудеться, поки ви не почнете діяти. Варто також не допускати ліні і прокрастинації.

Велика удача чекає чуйних людей. Дев’ятка хоче побачити в людях доброту і бажання допомогти близьким, колегам і друзям. Можливо, необхідно дати корисну пораду або взяти на себе частину зобов’язань.

При здійсненні покупок прив’язати до себе удачу вам допоможе наявність чітких планів і списку. Підвищена пильність і обережність неодмінно дадуть плоди.

Любов і стосунки 09.09

У любові Дев’ятка теж не бажає бачити бездіяльності. Стати більш вдалим зможуть ті, хто поставить перед собою важливі цілі, зможе бути гранично чесними з оточуючими людьми. Удачу принесе зрушення з мepтвої точки. Необхідно постаратися завершити застарілі відносини, які нікому не приносять щастя або задоволення. Також корисний буде активний пошук другої половинки для тих, хто сповнений бажання знайти свою любов.

Щоб удача в любові слідувала за вами 9 вересня, постарайтеся позбутися від ревнощів, стpаху і бути щирими з людьми. Спокій і прагнення піти від конфронтацій також добре позначаться на любовних стосунках. Довіряйте своїй інтуїції і прагнете до дистанціювання від енергетичних вампірів і маніпуляторів.

Ритуал на удачу 09.09

Дев’ятка символізує формування подій-вузлів, які дуже важливі для нас в довгостроковій перспективі. У цей день корисно загадувати бажання, ставити нові цілі і шукати мотивацію. У цьому вам допоможе один корисний ритуал з ниткою.

Вам буде потрібно взяти моток товстих ниток і прочитати слова: «Вузлами в’яжу, удачу прив’яжу. Хочу життя налагодити та проблеми відвадити» . Після цих слів розріжте нитку на три частини. Одну частину заговореної нитки прив’яжіть ближче до місця, де ви зберігаєте гроші або коштовності, щоб прив’язати до себе удачу в справах і фінансовій сфері.

Читайте також: 8 вересня — День Стрітення Володимирської ікони Божої Матері. Сьогодні кожна людина може попросити про допомогу в будь-якій біді, а також про небесне заступництво і захист

Другу нитку прив’яжіть до зап’ястя, щоб прив’язати удачу в любові. Третю нитку прив’яжіть до власного ліжка, щоб придбати нові сили, здоров’я, впевненість. Прив’язувати частини нитки потрібно дев’ятьма вузликами. Кожен раз, коли буде готовий дев’ятий вузлик, вимовляєте: «Хай буде так». Відразу після цього загадувати бажання, промовляючи його вголос.

Виходить, що у вас буде три бажання – одне фінансове, інше любовне, а третє стосуватиметься вашого тіла, зовнішності або здоров’я. Можна згадати рішення проблем, появу коханої людини і, наприклад, попросити Всесвіт зробити вас здоровіше. Робиться все це в першій половині дня. Коли настане опівночі, потрібно розв’язати вузлики, тому не зав’язуйте їх міцно. Різати нитки не можна, інакше бажання не збудуться, і удача не прийде.