fbpx

1,2,3 грудня це найкращі дні у грудні  для 5 знаків Зодіаку: вас чекає початок нового життя, початок серйозних змін, Риби не позичайте нікому гроші у ці дні

Овен

Постарайтеся не брати на себе серйозної відповідальності. Краще зберігати свободу на випадок несподіваної можливості чи запрошення, яке Ви отримаєте. Цей період мало підходить для іспитів чи перших побачень. Ви не налаштовані на ретельну роботу, а хотіли б зайнятися своїми справами і не намагатися виправдати чиїсь очікування. У Вашому житті починається новий етап, і Вам дуже знадобиться вільний простір для маневрів у напрямку майбутніх успіхів.

Рак

Хтось, до кого Ви раніше відчували дуже сильні почуття, знову може дати себе знати. Ця людина все ще прив’язана до Вас, хоча Ви не впевнені, чи готові відновити стосунки. Зачекайте, поки не розберетеся у власних почуттях, перш ніж відповідати. На цьому етапі відновлення відносин може даватися набагато складніше, ніж Вам здається.

Скорпіон

Зараз для Вас дуже важливо спробувати щось нове, навіть якщо спроба закінчиться невдачею. Найкращий спосіб чогось навчитися — спробувати це зробити, тому не думайте про те, щоб неодмінно досягти найкращого результату. Чим швидше Ви дозволите, що часом можете виглядати безглуздо, тим більше зможете навчитися в житті. Тому якщо Ви прагнете загального визнання, почніть діяти в цьому напрямі прямо зараз. Ви не зможете розвиватися далі, якщо не наважитеся ризикувати.

Водолій

Ви здорово і з повагою ставитеся до грошей, але 1,2, 3 грудня потрібно виявити особливу обережність у своїх витратах. Переконайтеся, що всі кредитні картки на місці і не прострочені. Зберіть всю готівку з кишень та інших не призначених для неї місць і обережно складіть у гаманець. Як тільки Ви візьмете контроль над фінансами у свої руки, то цим продемонструєте Всесвіту, що досить відповідальні, щоб мати ще більше грошей. Можливо, найвищі сили Вас винагородять. Не плануйте спонтанностей: поїздки, зміна роботи.

Риби

Ви не можете витрачати всі свої сили та час, щоб ощасливити інших людей. Зверніть увагу на людину, яку щоранку бачите в дзеркалі, і почніть докладати більше зусиль, щоб порадувати себе. Зробіть щонайменше одну приємну для себе річ — скасуйте зустріч, на яку не хочеться йти, сходіть на вечерю у свій улюблений ресторан, купіть технічну новинку, на яку давно поклали око. Ви маєте повне право час від часу робити щось для себе, не докоряючись при цьому почуттям провини. При можливості не позичайте нікому грошей, особливо 1, 2,3 грудня

You cannot copy content of this page