fbpx

1 грудня кінець ретро-Нептуна і початок нового шляху: чого очікувати найближчим часом

Сьогодні дуже важливий день із погляду астрології. Нептун позбавляється ретроградного руху, що дуже вдало поєднується з початком зими та нового місяця. Астрологи розповіли про те, чим буде сприятливий цей день та весь період прямого руху планети загалом.

Ця планета управляє груповим мисленням, ілюзіями та задоволеннями. Саме від цього і варто відштовхуватися, роблячи прогнози на сьогоднішній день та найближчі місяці.

Поради астрологів на 1 грудня

Зима розпочнеться з дуже сприятливої ​​ноти. Цей день входить до списку днів сили грудня. Сьогодні можна і навіть потрібно займатися тільки тими справами, які приносять хоча б дещицю задоволення.

Мова може йти про роботу або про улюблені захоплення, відпочинок, спілкування. Все те, що дарує вам посмішку та радість, подарує і багато удачі.

Нептун не проти того, щоб ми починали займатися чимось новим. Можна шукати нові захоплення, братися за щось цікаве та важливе.

У такі дні, як сьогодні, можна займатися спільними справами із колегами, близькими, друзями. Великих успіхів очікують підприємства та компанії, в яких працює велика кількість людей, які формують налагоджений робочий процес.

Що на нас чекає в найближчому майбутньому

Нептун рухатиметься у правильному напрямку до 27 червня. На самому початку цього шляху буде дуже багато яскравих емоцій, але ближче до кінця зими ситуація устаканиться, і люди звикнуть до того, що відбувається.

Головна проблема людей у ​​тому, що все добре швидко приїдається. Поки Нептун боротиметься за наше щастя, нам усім варто бути уважнішими до сприятливих подій. Особливо це стосується кінця 2021 року. У грудні може відбуватися дуже багато хорошого в різних сферах життя. Якщо фокусуватись тільки на поганому, це нівелює все позитивне.

Поки Нептун буде на початку свого прямого руху, астрологи радять активізуватися у всіх сферах життя. Стрільцям, Водоліям та Рибам везтиме наприкінці 2021 року більше, ніж будь-кому.

Нептун зробить так, що невдачі в одній сфері призведуть до перемог у якійсь іншій. Якщо не вдасться досягти того, чого хотілося, то не варто переживати. Це означає, що в чомусь іншому пощастить із більшою ймовірністю.

You cannot copy content of this page