10.10 – як привернути удачу у дзеркальну дату жовтня

10.10 – це день, в який світом править Одиниця. Експерти в галузі нумерології відзначають, що дане число є дуже позитивним. У ньому немає ні грама негативу, так що 10 жовтня в більшості випадків є дуже продуктивним днем, який важливо використовувати для початку важливих справ. Найголовніше в такі дні – залишатися в тонусі.

Як залучити удачу у фінансовій сфері і справах

Нумерологи називають Одиницю числом активності. Це означає, що удача приходить в такі дні тільки до тих, хто не сидить на місці. Саме тому важливо рухатися і залишатися повними сил і енергії до найглибшого вечора.

Девізом 10 жовтня можна назвати фразу «під лежачий камінь вода не тече». Удача чекає тільки тих, хто знає свої цілі на майбутнє, не боїться діяти і щиро хоче досягти успіху в своїй роботі, бізнесі, захоплення. У вас може бути безліч бажань і амбіцій, але без найменшої дії всі вони так і залишаться простим звуком або безтілесними думками, які не почує Всесвіт.

Одиниці потрібен імпульс, який вона зможе перетворити в удачу для кожної людини. Якщо хочеться знайти нову роботу, потрібно скласти резюме і відправити його потенційному роботодавцю. Якщо хочеться відкрити новий бізнес або просунути нову ідею, необхідно проаналізувати свої помилки і спробувати новий шлях.

Всім, хто працює у великому колективі, варто звернути увагу на те, що Одиниця сприятливо впливає на спільну працю, роблячи її більш продуктивною. Також в цей день можна проводити ділові переговори, обмінюватися досвідом, проходити навчання. Це підвищить удачу.

Як залучити удачу в любові 10.10

Як і у випадку з роботою і фінансами, в любові потрібно діяти. 10 жовтня – день, коли не можна довіряти одній лише випадковості. Удача буде слідувати за тими, хто знайомиться, проявляє ініціативу. Одиниця підсилює інтуїцію і допомагає правильно вибрати людину, з якою можна побудувати міцні відносини.

Також Одиниця дарує людям впевненість у собі, якої рідко буває досить в любові. 10 жовтня багато людей знаходять найголовнішу любов з усіх – любов до себе самих. Це дуже сприятливо позначається на пошуках другої половинки конкретно в цей день і в майбутньому в цілому.

Найкращий спосіб швидко познайомитися з кимось – не ходити коло та навколо, а відразу безпосередньо заявити про свої наміри. Це корисно як для чоловіків, так і для жінок. Таким чином можна заощадити багато часу і сил. Більш того, чесність і відкритість в такі дні вітаються.

У вже існуючих відносинах, які сповнені проблем, варто звернути увагу на свої минулі помилки. В цілому цей день краще проводити поруч з другою половинкою, ходити в нові місця, розважатися і намагатися робити все заради посмішки близької людини.