fbpx

10 чоловічих імен, власники яких найбільш турботливі і працьовиті чоловіки. Вони ідеальні для сім’ї та шлюбу

Іноді ім’я може підказати, яким буде у сімейному житті майбутній обранець. Психолог розповіла, власники якихось імен з більшою ймовірністю, ніж інші, стануть добрими чоловіками.

З деякими людьми побудувати стосунки та створити сім’ю простіше, ніж з іншими. Є думка, що від імені людини залежить багато рис її характеру, тому при пошуку другої половинки рекомендується звернути на це особливу увагу.

За словами психолога, кожне ім’я дає певні вібрації його власнику і, можливо, тому люди з іменами, що повторюються, мають схожу долю. Стосунки з власниками деяких імен приречені бути міцними та стабільними, але не варто забувати, що з усіх правил бувають винятки.

Найстабільніші у шлюбних стосунках, на думку психолога, — чоловіки з ім’ям Іван. Вони гарні відразу на кількох теренах, а також вірні.

Іван — дбайливий кавалер, чоловік та прекрасний батько. Це той чоловік, який, закохавшись, носитиме дружину на руках, вставатиме вночі на крики дитини і не побоїться випрати пелюшки. Івани – чудові сім’янини і рідко зраджують.

Віктори, на думку психолога, закохується один раз і на все життя. Для дружини та дітей вони готові будувати кар’єру. Все своє кохання Віктори показують через матеріальні блага, яких вони з наполегливістю домагатимуться. Віктор має невгамовну енергію, але він настільки цілеспрямований, що в нього просто немає часу дивитися ліворуч – надто зайнятий досягненням матеріальних благ для любої родини. Вдома цінує турботу про себе та затишок. Не любить поруч із жінкою здаватися слабким.

Чоловіки з ім’ям Ілля зазвичай не одружуються рано, але якщо вже Ілля обрав собі жінку, то стабільно житиме з нею і без причин не подивиться ліворуч. Ілля не виносить жіночі крики та істерики, а тому саме через це може піти і не повернутись.

Михайли одружується імпульсивно, у стані сильної закоханості. При цьому у шлюбі вони стабільні, дбайливі, здатні на компроміси заради збереження відносин. Михайли дуже відповідальні та дбайливі батьки, які звикли оточувати турботою дружину та дітей.

Бориси – дуже дбайливі, коли закохані. Зазвичай у Борисів дуже дбайливі матері, і вони чекають на те саме і від своїх дружин. Ці чоловіки люблять компанії, поїздки з друзями, але незважаючи на легковажність, що здається, дуже цінують сім’ю і не роблять необдуманих вчинків.

А ось чоловіки з ім’ям Артем можуть бути доволі замкнутими. Вони бувають досить сором’язливими, їм важко самим зробити перший крок, навіть якщо дівчина подобається

Артем довго чекатиме, спілкуватиметься, показуватиме непрямі ознаки своїх почуттів, але на відкрите зізнання у своїх почуттях йому піти непросто. У сім’ї Артем вірний, дбайливий, стабільний. Артем іноді може здатися холодним або навіть відстороненим, але це тому, що він багато думає про кар’єру та забезпечення достатку сім’ї. Почуття ж воліє не показувати.

Матвій ніколи не стане сперечатися і вступати з дружиною у конфлікти. Поступається в сімейних суперечках дружині. А на роботі Матвій любить показати себе, розкриває всі свої таланти. Сім’ю цінує, вірний дружині, дбає про дітей.

Чоловік з ім’ям Данило нерідко має космічну мудрість. Навіть якщо йому дісталася конфліктна дружина, Данило роками може цього не помічати. На інших жінок не дивиться. Своїх дітей обожнює, та й дітей дружини від попередніх шлюбів також.

Вадими довго обирають дівчат, а потім можуть жити з ними у цивільному шлюбі. Однак якщо вже Вадим одружується – то для них це дуже серйозно. Дівчині Вадима важливо сподобатися не лише йому, а й його батькам та братам, сестрам. Їхня думка дуже важлива для Вадима. До шлюбу ставиться з трепетом, не руйнуватиме ставлення імпульсивно та необдумано.

Євгенії як правило спокійні, впевнені та амбітні джентльмени. Дружину обирають собі статусну, гарну. Люблять дарувати прикраси та інші розкішні подарунки. Шлюб для Євгена це те, у що він готовий вкладати багато грошей та сил. Євгену важливо, щоб його жінка приковувала погляди інших чоловіків, причому сам Євген вірний.

Крім того, психолог назвала чоловічі імена, власники яких більше схильні до зрад. До списку увійшли: Володимир, Олексій, Олександр, Максим, Андрій, Дмитро, Микола, Денис, Антон та Сергій. Проте, фахівець порадила не ставитись до власників цих імен як до чорного списку, а дати їм шанс.

You cannot copy content of this page