10 ЧОЛОВІЧИХ імен з СИЛЬНОЮ енергетикою. Кожній жінці буде цікаво прочитати

10 чоловічих імен з сильною енергетикою, тому варто розказати про силу їх імен.Джерело:

Кожне ім’я дає своєму господареві певний набір здібностей. Це обумовлено особливостями енергетики того чи іншого імені і дуже важливо для представників чоловічої статі, які багато в чому покладаються на свій характер.

Енергетика імені залежить від дуже багатьох чинників. Висновки вчених-іменологів залежать від лінгвістичного аналізу імені, від їх звучання, від історії походження, від знаменитих представників, від значення самих імен.

У сукупності все це може зробити те чи інше ім’я дуже сильним в енергетичному плані. Навіть банальне звучання імені вирішує дуже багато в долі людини.

Читайте також:Життєве: Вона плакала, блaгала його пробачити. Але за все в цьoму житті пpиходиться платити

10 найсильніших чоловічих імен:

Олександр

Це ім’я було відомо навіть до нашої ери, до настання християнської епохи людства. Зараз Олександр являє собою найкращий симбіоз з удачі, емоційності і стабільності. Це дуже «постійне» ім’я, яке наділяє свого господаря неймовірною стійкістю до зовнішніх чинників. Сюди можна віднести сварки, негатив, численні проблеми на роботі і в любові. Олександр все це переживає легше, ніж будь-хто.

Володимир

Володар світу – значення цього імені говорить сама за себе. Вчені вважають, що «світ» означає спокій, оскільки Володимири завжди є прекрасними дипломатами. У цих чоловіків не відзначається прагнень до володіння владою, тому багато в чому вони схожі на Олександрів.

Віктор

Це той самий випадок, коли визначальним чинником у визначенні енергетики імені є значення – Віктор – переможець. Його цікавлять багато аспектів життя, але концентрує свою увагу він в основному на власне благополуччя. Неймовірно сильне прагнення до успіху може засліпити Віктора, але не позбавити енергетики.

Ігор

Ще одне давнє ім’я, яке носили багато великі  князів. Багато в чому успішність Ігоря залежить від простого факту – це ім’я дуже рідко використовується в скорочених формах. Це говорить про те, що Ігор з дитинства сильний духом і енергетично дуже стабільний. Його сила полягає в повазі, миролюбності і прагненні знайти себе в цьому світі.

Владислав

“Той, хто володіє славою” – очевидно, що саме таке значення має дане ім’я. Слава і шана у Влада завжди в пріоритеті, тому цей чоловік завжди ерудований, сильний духом і стійкий до зовнішніх впливів. Він самодостатній в будь-якому плані і успішний в будь-якій сфері життя. Енергетика цього імені також на висоті, тому з Владислава виходять відмінні лідери.

Михайло

Душевне тепло робить Михайла одним з найбажаніших чоловіків для жіночої аудиторії. Вони завжди дуже успішні у протилежної статі, що допомагає їм реалізовувати себе трохи раніше за інших. Вони швидко дорослішають і швидко вчаться на своїх помилках, тому добре адаптуються до умов сучасного світу.

Сергій

Емоційне ім’я, що дає своєму господареві ряд навиків, які допомагають в діловій сфері. Сергій ніколи не стане робити того, що йому з якихось причини робити заборонено. Він завжди захистить близьких і не зупиниться ні перед чим у спробах допомогти рідним людям. Сильна енергетика Сергія відчувається ще з народження.

Дмитро

Чоловік з дуже сильною інтуїцією. Зазвичай це жіноча риса, але в цьому випадку природа зробила виняток. Це неймовірного розуму людина, яка може добитися успіхів у фінансовій та діловій сфері. З дитинства Дмитро завжди при ділі, вміє працювати руками і поважає старших. Це сильне в енергетичному плані ім’я, яке може дозволити чоловікові стати ким завгодно.

Андрій

Андрій розумний, красивий і стриманий. Ви ніколи не побачите Андрія, який танцює на столі, який знайомиться з випадковими перехожими або який не боїться публічних виступів. Вони завжди самі по собі, тому що їм так комфортно, і вміють себе вигідно подати. У них є друзі, але тільки найближчі. Енергетика цього імені сильна, але трохи  менша, ніж у вищеописаних імен.

Іван

Заключає нашу десятку найбільш енергетично сильних імен Іван. Цей чоловік зазвичай завжди знаходиться на емоційному підйомі. Невдачі виводять його з себе і змушують виплюскувати емоції назовні, але зате і перемоги – надихають і підвищують тонус. Енергетика Івана спрямована на зовнішній вплив. Це говорить про те, що Іван придає світу довкола шарм і настрій.