fbpx

10 грудня велике свято — день ікони Богородиці «Знамення»: 3 важливі справи, які потрібно зробити саме сьогодні

Цей образ наділений чудотворною силою. За повір’ям, ікона Божої Матері «Знамення», дає вірянам знаки, які допомагають передбачити майбутнє.

Шанована ікона «Знамення» вважається покровителькою і заступницею всіх людей, які стpaждають від дyшевного бoлю. Образ допомагає боротися з жaxливими хрoнічними хвopобами і дарує зцілення. Крім цього, перед ликом святої Діви Марії читають молитви про зміцнення сім’ї, про запобігання воєн і про захист від недоброзичливців. Джерело

Отже, що ж необхідно зробити в день шанування ікони Божої Матері «Знамення». Ось 3 найзначиміших справи.

Перше, що варто зробити – це відвідати церкву. В цей день у всіх православних храмах буде проводитися дуже красива служба, присвячена Богородиці.

У храмі обов’язково помоліться про своє заповітне прохання перед іконою Богородиці. Також можна поставити свічку або принести букет квітів до ікони Божої Матері.

Моліться від усієї душі і тоді Божа Матір відгукнеться на ваші молитви. Існує чимало письмових свідчень чудес Богородиці в цей день.

Друге, про що варто пам’ятати – якщо у вас немає можливості відвідати храм в цей день, то не відмовляйте собі в молитві Богородиці. Обов’язково помоліться вдома. В цей день Богородицю просять про сімейне щастя, благополуччя і світло.

Існує повір’я, що Богородиця дасть вам особливий знак, що ваші молитви почуті. Свідчення віруючих підтверджують це повір’я.

Третє, що важливо – в цей день не рекомендують відмовляти нікому в проханнях. Можливо, вашими руками Божа Матір відгукується на чиюсь молитву.

Читайте також: Найдієвіша молитва у важкі моменти життя. Прочитайте її хочаб раз, а краще – перепишіть і носіть з собою

Що заборонено робити на Знамення:

Заборонено займатися рукоділлям, особливо шити та в’язати.

Не приймайте гостей, особливо немічних, старих та бідних. Вони заберуть здоров’я та фінансовий добробут.

Позначки:
facebook