10 кращих варіантів красиво відповісти негативній людині

Негативні люди мають щось схоже з чорними дірами, які знаходяться в космосі – вони вміють виникати буквально нізвідки і прагнуть поглинути все те, що знаходиться біля них. Подібні люди здатні дуже сильно нашкодити вам, до чого, це стосується не тільки психологічних ознак, але і фізичних. І існує кілька способів для того, щоб успішно протистояти їх негативному впливу.

По-перше, важливо зрозуміти для себе, що вдає із себе визначення «негативного людини». Насправді, це просто. Ви відразу відчуєте, як вони поглинають вашу життєву енергію, ніби злі дyхи, які нагнітають напруженість і відчуття тривоги. Їм не чужі брудні прийоми, які будуть висмоктувати з вас всю позитивну енергію, випaлюючи все бажання знаходиться в будь-якому суспільстві. Навіть якщо у них не буде можливості нашкодити безпосередньо вам, вони будуть намагатися дістати ваших близьких, які вам не байдужі.

І при всьому вищесказаному, виникає логічне запитання: як можна адекватно контактувати з людьми, які мають настільки негативнi якостi? Так, це дуже важко і зажадає від вас багато зусиль. Тим більше, таким людям потрібно тільки одне – спостерігати за вашими стражданнями. І вся складність полягає в тому, що чим більше ви реагуєте на їх дії, тим більше вони починають тиснути на вас і насолоджуватися тим, що відбувається.

Перебуваючи при здоровому розумі, будь-хто сказав би, що простіше просто ігнорувати негативних людей, які не змушуючи себе прикидатися і вести не так, як зазвичай. Тим не менш, є кілька способів, за допомогою яких ви можете ефективно спілкуватися, не піддаючись впливу їх махінацій і провокацій і не завдаючи самому собі шкоди. Нижче описані 10 таких способів.

1. Не потрібно все приймати на свій рахунок
Роблячи таким чином, ви зможете вберегти себе від зайвих емоцій. Так, може здатися, що це не найкращий спосіб, тим більше, нимм не так легко скористатися. Але якщо ви знайдете в собі сили слідувати цій пораді, то цілком можливо, що ваш недоброзичливець швидко втратить інтерес до вашої персони.

І найважче полягає в тому, що спілкування з негативною людиною нікуди не приведе. Навпаки, чим більше ви реагуєте на їх дії, тим більша ймовірність того, що вони будуть сприймати це як свою чергову «перемогу».

2. Не потрібно виправдовувати їхню поведінку.
Усім не подобаються конфліктні ситуації. Але їх можна запобігти. Не потрібно виправдовувати чиюсь погану поведінку, тому що вони такі, які є. Це не ваша задача – міняти їх спосіб життя. Пам’ятайте, що викликаючи таку людину на відверту розмову, з метою міркування, ви зробите тільки гірше. Їм це не потрібно.

Звичайно, є окремі випадки, коли їм хочеться злити душу і знайти «вільні вуха». Але це не на довго. Ви лише даремно витратите свій час.

3. Змусьте їх почути вас
Далеко не всі негативні люди поводяться відповідно до свого характеру. З різних причин, вони ще не досягли того рівня, коли їм не потрібно прикидатися добрими і такими ж, як оточуючі. Але як тільки вони починають змінюватися в гірший бік, у вас ще є шанс змусити їх змінитися і залишити вас зокрема в спокої.

Суть в тому, що проявивши характер, ви можете відкрито дати їм зрозуміти, що жартувати з вами не потрібно. Тому що ви здатні дати відсіч, з якою їм не хотілося б зіткнутися.

4. Проявіть співчуття
Виходячи з вищесказаного, далеко не кожна негативна людина буде поводитися погано. Більш того, більшість проявів подібної агресії і ворожої поведінки можуть бути викликані особистими проблемами: стресом, пов’язаним з роботою, фінансовим станом і так далі. І якщо це дійсно так, то вам стане набагато простіше втихомирити їх, проявивши співчуття.

5. При необхідності, відсторонитися
Безумовно, якщо ви будете регулярно відчувати на собі негативний вплив з боку недоброзичливця, це може призвести до психічних розладів, що може позначитися і на фізичному стані. Кожен з нас здатний інтуїтивно відчути, коли його нaсильнo виштовхують зі звичної зони комфорту. І дуже важливо відсторонитися в цей самий момент. Тут нема чого соромитися, тому що кожен володіє різним рівнем терпіння. Але навіщо терпіти, якщо негатив неминучий. Краще просто відійти в бік.

6. Посміхайтеся
Іноді, негативні люди не можуть належним чином сприймати реальність. Причини цього відрізняються від випадку до випадку: дитячі трaвми, сумний життєвий досвід, як в родині, так і на роботі. Але все це можна нівелювати за рахунок звичайної посмішки. Адже, як кажуть, посмішка обеззброює. А ваш позитивний настрій може подарувати надію людині, якa озлобленa на навколишній світ.

7. Проявіть зрілість
Коли негативнa людина представляє з себе загрозу для вас і ваших близьких, опускаючись до небачених раніше прийомів, які є вкрай образливими, саме час проявити зрілість. Не потрібно прикидатися, тому що тільки так ви зможете ефективно протистояти такій поведінці.

8. Не засуджуйте і не вдавайтеся в міркування
Всі ми різні і кожен з нас керується чимось визначеним. І негативні люди володіють тими ж характеристиками. Але не потрібно заглиблюватися в їх життя. Вони можуть провокувати вас своїми жестами, поведінкою або словами. Але не потрібно реагувати на це. Не потрібно мучити себе міркуваннями, чому це відбувається. Так ви тільки погіршить ситуацію.

9. Дотримуйтесь принципів і встановлених кордонів
Найкраще дану пораду охарактеризує приказка: «контролюйте те, що ви можете контролювати». Якщо слідувати встановленим кордонам, можна захиститися від негативу і продовжувати жити своїм життям. Крім цього, ви зможете досягти вагомих результатів по відношенню до даної людини. Вона може перейняти ваш спосіб життя і почати мислити позитивно. Але як би там не було, важливо одне – живіть так, як звикли і не озирайтеся на недоброзичливців.

Читайте також: Молитва, яка здатна зняти будь-який біль за хвилину

10. Дотримуйтеся реалістичної точки зору
Співчуття і турбота змушує людей більше звертати увагу на тих, хто цього не заслуговує. Особливо, це стосується тих, хто звик діяти зі зла, поширюючи навколо себе негатив. Часом, співчуття має місце, але в даному випадку, ви можете лише заразитися негативом і ускладнити своє життя.

Так, з одного боку цей спосіб суворий, але потрібно залишатися реалістами. Чи не кожен заслуговує вашого співчуття, а ваше життя дане вам не для того, щоб ви впускали в нього негатив. Міркуйте реалістично і не піддавайтеся впливу людини, якій очевидно не потрібна ваша допомога.

Джерело.