10 лютого – Єфрема Сиріна або День Чудес: прикмети та що не можна робити цього дня

10 лютого церква вшановує пам’ять преподобного Єфрема Сиріна, відомого проповідника і богослова. Цей день в народі називали “Днем чудес”, адже саме цього дня могло відбутися небачене чудо.За матеріалами: Телеканал новини «24»

Батьки преподобного Єфрема були праведними християнами. В юному віці Єфрем віддалився від рідних і пішов у пустелю, де став ченцем. Він отримав від Бога особливий дар премудрості.

Святий навчав усіх покаянню, вірі та благочестю і викривав аріанську єресь. Язичники, слухаючи проповіді преподобного, наверталися в християнство.

Святий Єфрем залишив після себе багато творів – і богословських, і тлумачних, і повчальних. Чимало він потрудився і в тлумаченні Священного Писання, ним написано багато пісень і молитов, що збагатили Церковне Богослужіння.

Читайте також:Нехай день буде світлим, а праця легкою, дякуючи Богові! Промовляйте цю Молитву щодня перед тим, як іти на роботу

Іменини цього дня святкують: Юхим, Георгій, Володимир, Яків, Юрій.

Народні прикмети на 10 лютого:

Вітряна погода – літо буде дощовим і холодним.

Ліс став чорним – прикмета того, що буде відлига.

Кажуть, що на Єфрема добре клює риба.

Що можна робити 10 лютого:

Читайте також:Рахунок за мою працю. Надзвичайно прониклива і мудра життєва історія

1. Цього дня рекомендується займатися господарством та генеральним прибиранням будинку.

Якщо цього дня жінки будуть наводити порядок і чистоту в домі, вимивати всі брудні місця, прати, шити і лагодити речі, то обов’язково це принесе щастя.

Не варто дивуватися, якщо сьогодні здійсниться ваше бажання або відбудеться якась несподівана, радісна подія. Сьогодні можливо все.

2.Всі, хто народилися 10 лютого щасливчики, а їх життя буде сповнене чудес і везіння.

Що не можна робити 10 лютого:

1. Також сьогодні забороняється лаятися, скандалити і вживати погані слова.

Фото ілюстративне з відкритих джерел