10 неймовірних фактів про блондинок, які вас здивують

Виявляється, колір волосся і шкіри впливає не тільки на зовнішність, а й на наш характер і інтелект. Люди з різним кольоротипом володіють різними фізіологічними і психологічними особливостями.

Блондини – це люди зі світлим волоссям, світлою шкірою і найчастіше з блакитними або зеленими очима. Батьківщиною світловолосих людей вважають Скандинавські країни, де кожен 3 житель – блондин. Світле волосся і шкіра людини обумовлені тим, що в організмі мало пігментних тілець – меланінів. Існує версія, що люди зі світлим волоссям з’явилися близько 10-12 тисяч років тому, в наслідок генетичної мутації певної ізольованої групи.

Афродита – перша блондинка. Саме вона вважається першою блондинкою в історії стародавньої Греції. Раніше світлий колір волосся вважався ознакою розбещеності, найімовірніше, звідси і пішла слава про легковажності блондинок.

Блондинки мають низький больовий поріг, тому вони дуже погано переносять біль.

У світловолосих людей на голові більше волосся. Але через те, що їх волосся тонке, то ефекту пишної шевелюри не виходить.

Комарі частіше кусають власників світлого волосся, так як краще розпізнають саме блондинів.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, яким повний Місяць у серпні принесе кохання та зміни у житті

У блондинок дуже тонка шкіра, саме тому вона так швидко обгорає на сонці.

Середній IQ блондинок приблизно такий же як і у шатенок, але помітно вище, ніж у рудих і брюнеток. Тому всі жарти про дурних блондинок – міф. Статистика говорить про те, що блондинки частіше інших займають керівні посади і є набагато успішніше в бізнесі.

Ген блондинів знаходиться на стадії зникнення. Вчені з’ясували, що приблизно до 2202 року блондини зникнуть з нашої планети. Щоб зберегти ген, необхідно створювати пари блондинів і не змішувати свій ген з іншим.

Блондинки рідше виходять заміж за багатих і успішних чоловіків, брюнетки їх в цьому плані сильно випереджають.

Чоловіки вважають блондинок більш привабливими, тому світловолосі жінки в усі часи користуються величезною популярністю серед протилежної статі. З точки зору науки, це легко пояснити: у світловолосих жінок високий рівень естpoгенів – жіночих cтaтeвих гopмoнів, саме це і приваблює чоловіків.

Жінки знебарвлювали своє волосся з давніх часів саме для того, щоб привернути чоловічу увагу. Для цього вони використовували пташиний послід або сечу коней, благо у сучасних жінок є для цього більш підходящі способи.

Джерело.