fbpx

10 основних помилок під час прання. Перевір, чи не помиляєшся і ти

Прання- річ, якої не уникнути. З появою СМЗ і пральних машин цей процес перестав бути проблемою. Але щоб бути повністю задоволеним результатом, все ж таки потрібно дотримуватися певних правил.

1. Завантаження пральної машини.

Навіть якщо ви і купили машинку, якою можна зразу випрати до 5 кг білизни, не слід відразу випробовувати її на міцність. Побережіть її хоча б на початках, тому що барабан може просто не витримати такої нагрузки, не дивлячись на те, що там написано в інструкції. Крім того, при максимальному завантаженні є небезпека, що речі виперуться не достатньо добре.

2. Сортуйте речі.

Це стосується не тільки кольору, але і типу тканини.

3. Защіпайте блискавки.

По-перше, замочки можуть зіпсувати інші речі, і по-друге, прання з відкритими блискавками може зіпсувати самі блискавки.

4. Розщіпайте ґудзики і кнопки.

Якщо ви не хочете після прання їх знову пришивати, адже в процесі машинного прання вони з легкістю можуть відірватися.

5. Більше прального порошку- не означає краще.

Не слід сипати надто багато порошку. Пральна машина буде в такому випадку використовувати більше води, та й на речах залишаться залишки у вигляді білих розводів і речі прийдеться прати повторно. Крім того, залишки порошку на одязі спричиняють потім ряд серйозних проблем із здоров’ям.

6. Привчіть себе шкарпетки прати окремо.

Краще придбати спеціальну сіточку, тоді шкарпетки не будуть так фатально зникати. Це просто лайфхак, спробуйте!

7. Прання курток .

Синтетичні куртки(особливо чорні) краще прати рідким порошком, так буде менше білих плям на них. Не зайвим в цьому випадку буде і додаткове полоскання.

8. Прання рушників.

Перестаньте додавати кондиціонер при пранні рушників, так вони втрачають свою здатність вбирати вологу.

9. Прання постільної білизни.

Постільну білизну слід прати по два рази. Спочатку звичайне прання з порошком, а потім повторна прогонка в в простій воді. Це дозволить послабити запах і зменшити можливі наслідки залишків порошку у вигляді алергії.

10. Прання дитячих речей.

Не варто використовувати СМЗ для прання речей малюків до 1 року. В цьому випадку значно краще використовувати мило.

11. Чистіть свою пральну машину.

Це потрібно не тільки для того, щоб продовжити їй життя, але і для того, щоб уникнути неприємного запаху через розмноження численних бактерій! Після прання завжди залишайте дверцята відкритими, а ємність для порошку постійно зберігайте чистою. В чистоті слід тримати і барабан. Щоб уникнути наслідків від «твердої води», намагайтесь хоча б раз на рік запускати машинку абсолютно пустою на максимальній температурі, додавши при цьому у контейнер для порошка лимонної кислоти.

Читайте також: Як правильно мити голову,щоб волосся довго не втрачало свій об’єм і блиск?

Використовуйте ці правила і насолоджуйтесь пранням!!!

You cannot copy content of this page