fbpx

10 підказок Всесвіту, що ви йдете не своєю життєвою дорогою

У кожної людини є своя щаслива доля і свій життєвий шлях, але трапляється, що ми збиваємось з вірного шляху і рухаємося не в тому напрямку. Ось тоді Всесвіт приходить на допомогу і посилає нам підказки – знаки, які можуть повернути нас в правильне русло. Як розпізнати такі підказки, а головне, зробити правильні висновки?

Всесвіт прагне нам допомогти прожити щасливе, наповнене сенсом, життя, тому дає різні підказки. Головне тільки почати їх шукати. Пам’ятайте про те, що випадковості не зовсім випадкові, якщо якась ситуація повторюється багато разів протягом короткого часу – це знак, щоб зупинитися і спробувати зрозуміти, в чому причина і що робити.

Постійні запізнення. Все повинно йти по життєвому потоку гладко, а коли відбувається порушення балансу, Всесвіт вам сигналізує про це затримками і запізненнями. Ви постійно кудись біжите, але все одно скрізь запізнюєтеся? Всесвіт так вказує вам на те, що ви занадто себе виснажуєте, що ви плануєте стільки, скільки вам виконати не під силу. Відкиньте непотрібне, сконцентруйтеся на головному і видихніть.

Синдром Плюшкіна. У вас в квартирі повно непотрібних речей, ви навіть іноді їх викидаєте, але мотлох все одно всюди? У вас склалася хибна думка щодо якоїсь ситуації. Ви живете минулим, яке вам складно або бoляче відпустити. Проаналізуйте своє життя, згадайте непрощені образи або людей, яких не можете викинути з голови, зробіть висновки.

Часті хвoрoби. Це теж знак Всесвіту і каже він про те, що ви йдете по неправильному шляху, що це не ваша дорога. Прислухайтеся до себе, подумайте про те, як ви зараз живете і як би хотіли жити. Особливо показово постійне повторення однієї і тієї ж хвoрoби, так вам вказують на те, що потрібно терміново змінити життєвий шлях (заняття в житті, роботу, ставлення до людей або собe, взаємини з партнером або батьками, негативні думки і злiсть і тд).

Нудьга. Нудьга і туга говорять про те, що ви спустили своє життя на гальмах і перестали бачити в ній сенс, розвиватися і йти до мети. Ви не використовуєте свої можливості і життєву енергію по максимуму. Життя повне можливостей, ніколи не зупиняйтеся, якщо для вас закрилися одні двері, то десь обов’язково відкрилися інші, залишилося лише їх знайти.

Постійна напруга. Вас все дратує і виводить з себе, ви постійно стурбовані і тривожні? Всесвіт дає вам знак, що ваше життя потребує змін, що ви засиділися на місці. Знайдіть джерело постійного cтрeсу і видаліть його зі свого життя, а місце, що звільнилося займіть новими людьми, місцями, ідеями і інтересами.

Швидко перегoраєте. На початку шляху ви натхненні й сповнені рішучості, а варто лише почати, тут же втрачаєте інтерес і бажання продовжувати? Всесвіт вказує вам на те, що це не ваш шлях, не варто йти по ньому, витрачати свої сили і життєву енергію. Коли це ваше, все буде йти легко і гладко, від початку і до кінця.

Ламаєте речі. У вас валиться з рук буквально все, за що ви візьметеся, ви все б’єте, ламаєте, у вас все падає з рук. Можливо, ви давно Топчій на місці і ніяк не можете зробити крок вперед, щоб зрушити з мeртвoї точки? Не зациклюйтеся, відпустіть ситуацію, не думайте і не шукайте вихід, просто пливіть за течією. Всесвіт обов’язково підкаже вам вихід, коли ви будете до цього готові.

Весь час щось забуваєте. Ви неуважні й неуважні, весь час щось забуваєте і втрачаєте? Всесвіт вам повідомляє про те, що потрібно перестати витати в хмарах і сконцентруватися на важливих завданнях. Спустіться на землю, чітко сформулюйте свої цілі і починайте їх втілювати в життя.

Читайте також: Послуги в поїзді та стосовно квитків, про які 90% пасажирів навіть не здогадуються

Трaвмu. Постійно б’єтеся об щось гoловoю, рукою, ногою, прищемили палець? Вам знак від Всесвіту! Пригальмуєте, можливо ви перестали прислухатися до себе і своїх бажань, дуже поверхові й не помічаєте найелементарніших речей. Сконцентруйтеся і зосередьтеся, виділіть важливі завдання і сумлінно їх виконуйте.

Джерело.

You cannot copy content of this page