fbpx

10 предметів, які притягують у ваш будинок бідність – позбудьтеся від них негайно!

Кожна річ має своє енергетичне поле. Є предмети, які залучають благополуччя і багатство, а є ті, які не несуть нічого, крім негативу. Якщо у вашому житті почалася чорна смуга, не поспішайте звинувачувати оточуючих людей. Справитися з проблемами допоможе уважний огляд помешкання.

Якщо у вас є речі, які заважають вам знайти фінансове благополуччя, позбудьтеся від них негайно. Енергетика в вашому домі повинна бути позитивною, тоді ви зможете забути про невдачі і неприємності.

1. Сміття в будинку. Будь-який мотлох засмічує простір і не несе в собі позитивної енергетики. Якщо ваш будинок завалений сміттям, знайдіть час для генерального прибирання. Все, що заважає вам розпоряджатися вільним місцем в будинку, має бути прибрано.

Старі газети, одяг, предмети побуту, поламана техніка підлягають утилізації. Кожен предмет, який вами не використовується, накопичує енергію і віддає її вам, тому оточуйте себе тільки корисними речами. Не захаращуйте простір безліччю статуеток і перестаньте «колекціонувати» макулатуру, пляшки, биті чашки.

2. Фотографії. Безумовно, знімки становлять важливу частину нашого життя і нагадують нам про дорогих людей, події, важливі дати. Однак у багатьох будинках є фотографії, які викликають негативні емоції. Наприклад, на них зображені особистості, які негативно до вас ставляться, зробили вам багато неприємностей.

Такі фото варто скоріше прибрати з дому. Вони здатні притягувати до вас бідність і негатив, які заважають розвиватися і жити щасливо. У вашому будинку все повинно бути позитивним, адже ваше житло – це місце сили, де ви можете заряджатися позитивною енергетикою.

3. Предмети для прибирання. Наведення порядку в вашому домі має бути постійним, а предмети, які ви використовуєте, охайними. Набагато приємніше витирати пил красивою ганчірочкою і підмітати красивим віником. До того ж всі предмети для прибирання служать для «вигнання» з дому негативу.

Той же віник використовувався нашими предками для залучення добробуту і захисту від негативної енергії. Будьте уважні і замінюйте віники на нові, якщо вони розтріпалися або мають неохайний вигляд. Так ви позбудетеся ще від однієї причини бідності в життя.

4. Речі чужих людей. Енергетика предметів, які належать не вам, може бути будь-якою, але найчастіше вона є негативною і краде у вас щастя. Не приймайте на зберігання в будинок чужий мотлох і не залишайте у себе речі помepлої людини.

Безумовно, щось можна залишити собі як пам’ять, але перш переконайтеся, чи вам потрібнi, наприклад, одяг, старі журнали, дрібниці, накопичені вашим пoкiйним родичем. Речі, що не несуть цінності і не використовуються тривалий час, здатні перекрити грошові канали та принести в будинок енергетику розрухи.

5. Зіпсовані символи багатства. Багато зберігають в будинку різні фігурки, амулети і інші штучки, здатні залучати грошову енергетику. Щоб очікування багатства не перетворилося в зубожіння, уважно стежте за предметами. Вони повинні бути цілими, без сколів та інших пошкоджень. Звичайно, на них не повинно бути пилу та інших забруднень. Позбавляйтеся від тих речей, які прийшли в непридатність. Не шкодуйте їх, адже прагнення до збирання зайвих предметів не приведе вас до благополуччя.

6. Старий гаманець. Гаманець здатний притягувати гроші. Однак він повинен використовуватися вами за призначенням. Рвані гаманці, в яких ви зберігаєте пам’ятні квиточки і різний мотлох, будуть погіршувати ваше матеріальне становище. Для колекцій заведіть спеціальні альбоми або коробочки, а гаманці викидайте. Нічого, крім бідності, вони вам не принесуть.

7. Гроші. Як би парадоксально це не звучало, але гроші теж можуть залучати в будинок бідність. Пам’ятайте про те, що гроші повинні працювати і постійно оновлювати свою енергетику. Скарбнички з великою кількістю дрібниці, яка мepтвим вантажем лежить на дні банки, не принесе вам щастя. Пастки для грошей, в яких є старі, порвані, брудні купюри, також не притягатимуть фінансове благополуччя. Гроші важливо оновлювати. Зрозуміло, мова йде не про колекційнs монетb, а лише про ті гроші, які ви використовуєте для покупок.

8. Розбиті предмети. Чашки, кружки, тарілки, дзеркала – все це несе негатив і привертає бідність. Якщо ви п’єте з улюбленої, але розбитої чашки, то не чекайте припливу фінансів. Сколи та тріщини містять мікроби, які самі по собі здатні завдати шкоди вашому здоров’ю і спустошити гаманець при купівлі ліків.

Будь-які тріщини відкривають приплив негативу у ваше життя, через них ваші фінанси витікають, як вода з пальців. Спробуйте переступити через себе і розлучитися з усім, що містить подряпини і відколи. Речі можна замінити не менше красивими.

9. Продукти. Придивіться до своїх запасів їжі. Стара крупа, забуті закрутки в підвалах – це все вам не потрібно, але продовжує припадати пилом, збираючи негатив. Намагайтеся не збирати в будинку їжу з явно вичерпаним терміном придатності, адже вона вам не знадобиться. На майбутнє пам’ятайте, що краще зайвий раз сходити в магазин, ніж витрачати гроші на величезні кількості круп та інших речей, які потім доведеться викинути. Не прирікайте себе на бідність такий нерозважливістю.

10. Сухі квіти та інші речі, що несуть «мepтву» енергетику. Причиною застою і відтоку фінансів може стати букет з сухих квітів. Він збирає пил, знаходиться e вашому домі тривалий час і не несе в собі ніякої позитивної енергетики. Те ж стосується частин тварин: рогів, опудал, шкір. В інтер’єрі будинку такі предмети будуть зайвими. Для мисливських трофеїв варто створити окреме приміщення, в якому мepтва енергетика не буде стикатися з живою на постійній основі. Позбавляйтеся від таких предметів, інакше у вашому житті грошей відчутно зменшиться.

Оточуйте себе функціональними речами і створюйте енергетику затишку і комфорту за допомогою правильного розташування меблів. Пам’ятайте про те, що будинок, де немає місця для вільного пересування, буде сковувати вас і заважати залучати благополуччя.

Джерело.

You cannot copy content of this page