10 речей, які взагалі ніколи не можна класти в мікрохвильовку

10 випадків, коли краще скористатися звичайною плитою:

Яйця

Слухайте, хіба яйця і так не готуються швидко? Якщо ви хочете сказати “ні”, то, будь ласка, пам’ятайте, що спроба приготувати ціле яйце в мікрохвильовій печі закінчиться дуже погано.

Приблизно через 30 секунд вам доведеться чистити мікрохвильовку, повірте.

Це відбувається тому, що пар, що створюється всередині шкаралупи, занадто швидко нагріває внутрішню частину. З-за відсутності отворів для виходу яйце вuбyхає.

З іншого боку, ви можете зробити яєчню або омлет в мікрохвильовій печі (хоча ми не рекомендуємо).

Виноград

Цей випадок трохи схожий на випадок з яйцем, але у нього є власний цікавий поворот.

На відміну від яєць, виноград невеликий і складається з матеріалу, завдяки якому на правильній відстані один від одного виноградинки можуть фактично створити плазму.

Хоча це може виглядати круто, такий процес також викличе вuбyх, який, безумовно, зіпсує вашу піч.

Ціла картопля

Знову ж таки, подібно яйцю або суцільній кульці глини в печі, накопичення тепла всередині викличе вuбyх.

З іншого боку, ви можете приготувати досить смачну картоплю всього за кілька хвилин, якщо використовуєте вилку, щоб розділити її на дрібні шматочки.

Щось металеве

Більшість людей, ймовірно, вже знайомі з цією порадою. Для тих, хто цього не знає, результат не змусить себе довго чекати: замість смачної страви ви отримаєте іскри і дим.

Це також, ймовірно, зруйнує ваші прилади, тарілку і все інше, що ви в неї поклали. Сама мікрохвильова піч також може пошкодитися.

В цілому, це легко: просто не робіть цього.

Цілісний гострий перець

Покласти гострий перець в мікрохвильовку – погана ідея.

Як і в деяких інших продуктів, у гострого перцю погана реакція на випромінювання в мікрохвильовій печі. Створюється пар, який буде наповнений капсаїцином, хімічною речовиною, що відповідає за гостроту в перці.

Це звучить досить зловісно, так що краще тримати перець подалі від мікрохвильовки.

Пінопласт

О, пінопласт. Коли світ нарешті перестане тебе робити?

Серйозно, крім шкоди для навколишнього середовища, пінопласт також протипоказаний і для мікрохвильової печі (хоча деякі види можуть бути безпечними – дивіться на ярлички).

Деякими можливими побічними ефектами стануть стирольний газ, який викликає paк, хімічні речовини, що всмоктуються у вашу їжу, і проблеми з ендокринною системою.

Якщо ви піклуєтеся про своє здоров’я, просто помістіть їжу на звичайну тарілку!

Паперові пакети

Хоча ми не розуміємо, чому люди засовують їх у мікрохвильову піч, паперові пакети можуть легко там спалахнути, що викличе всілякі проблеми.

Також є ймовірність, що будь-яке чорнило, надруковане на папері, може проникнути у вашу їжу.

Паперові пакети, з іншого боку, в цілому досить екологічні.

Деякі пластикові контейнери

Це нескладне правило. Хоча деякі контейнери визначено безпечними для мікрохвиль, інші можуть становити небезпеку для вас і вашої їжі.

Якщо ви хочете уникнути отpyєння хімічними речовинами, що містяться в пластиці, краще взагалі не використовувати такі контейнери для мікрохвильовки.

Читайте також: Простий засіб, щоб унітаз завжди виблискував, а у ванній був аромат свіжості і чистоти

Термокружки

Цей приклад цілком закономірно випливає з деяких правил, перерахованих вище. Хоча ви можете захотіти швидко розігріти кавy, не робіть цього в термокружках, виготовлених з пластика або металу.

Вийде, м’яко кажучи, не дуже смачнo.

Нічого

Чесно кажучи, краще взагалі не купувати мікрохвильовку. Спосіб роботи мікрохвиль полягає у вивільненні низьких рівнів випромінювання для нагрівання вашої їжі.

Хоча ці хвилі досить слабкі в цілому, вони все ще досить сильні, щоб нагріти ваші страви, а значить, вони можуть виходити за її межі і негативно впливати на вас самих.

Джерело.