10 секретів, про які нікому не розповідають РОЗУМНІ ЖІНКИ

10 секретів, якими ніколи не діляться розумні жінки.Джерело:

1. Ваші комплекси з приводу своєї зовнішності. Покажіть мені жінку, яку абсолютно все влаштовувало в своєму тілі. Навіть у самої ідеальної знайдеться якась веснянка, зморшка або родимка, яку вона хотіла б прибрати. Я вже не кажу про постійне бажання схуднути.

Загалом, я не зустрічала ще жодну жінку, яка б не хотіла у собі що-небудь змінити. Різниця в тому, що розумні жінки не акцентують увагу на своїх уявних недоліках.

Вони знають, що це не допоможе їм від них позбутися, а тільки приверне до них ще більшу увагу. Замість цього вони підкреслюють свої достоїнства і вміло ними грають.

Читайте також:Дві протилежні думки: як чистити зуби до сніданку чи після

2. Всі подробиці відносин. У понеділок ви щасливі, у вівторок «з вас вже вистачить», в середу «все складно», але пристрасний пoцiлунoк і романтична вечеря на двох в четвер довели, що все добре, і ось вже в п’ятницю ви знову закохані.

Для вас це добре, але коли ви все це розповідаєте своїм друзям, вони схильні фокусуватися тільки на поганому, і тим самим ви применшує свої відносини та псуєте репутацію вашої пари.

3. Той момент, коли ви «трохи погарячкували» під час розставання. Коли ви відправили йому мільйон повідомлень або дзвонили невтомно, поки у вас не сіла батарея. Коли ви дзвонили йому в двері, ридаючи, або зважилися на відчайдушну пoмcтa. Це не круто, але трапляється – ви це зрозуміли і вже пішли далі. Але не варто цим ділитися з іншими – це ніколи не буде на вашу користь.

4. Кiлькicть мужчин, з якими у вaс були cтocунки. Тут немає правильної відповіді, тому просто будьте дорослими людьми, змиріться з тим, що у кожного з вас було своє минуле, і йдіть далі. Все відносно.

5. Як ви стежите за кимось онлайн. Не секрет, що ми часто заходимо на сторінки колишніх або теперішніх, щоб якомога більше розвідати про їхнє життя. Але це не те, чим можна пишатися. Тримайте це при собі.

6. Що ви можете зробити краще. Не потрібно говорити іншим, що ви можете зробити щось краще, навіть якщо ви «просто хочете допомогти». Дозвольте людям самим постаратися – це буде ввічливо і гідно.

7. Що ви все ще думаєте про колишнього. Це можна говорити подрузі чи мамі, але явно не новому чоловікові, навіть якщо він сам це розуміє.

8. Скільки грошей ви заробляєте / витрачаєте. Гроші – це дуже складна тема, яка може викликати найрізноманітніші почуття: від тривоги і невпевненості в собі до ревнощів і осудження.

9. Ваша думка про його родину і друзів. Якщо тільки вони не зовсім вже небезпечні і неповажні, немає необхідності ділитися своїми особистими конфліктами з кимось важливим для вашого чоловіка. Якщо йому і доведеться робити вибір, швидше за все він буде не на вашу користь.

10. Чужі секрети. Це лише ознака, що вам не можна довіряти.