fbpx

10 сучасних народних прикмет, які завжди збуваються

Народні прикмети, при всій своїй вигадливості – дивно нестабільнa справa. Ви можете з’їсти хоч таз салату з конюшини чотирилисника, але це навряд чи додасть вам чого-небудь чудесного, крім діареї. Та й долоні найчастіше сверблять не “до грошей», а до того, що «непогано було б вимити руки, любий».

Сучасні забобони романтичними не назвеш, але зате вони надійні, як стокілограмове ковадло. Чесне слово, ми перевіряли.

1. Щоб, нарешті, прийшла маршрутка, треба закурити. Якщо сигарета остання, маршрутка прийде ще до другої затяжки навіть всупереч розкладу.

2. Набридли зима і сніг? Не треба переїжджати. Досить купити лижі, борд або ковзани. Снігу не буде до весни – до тих пір, поки ви не перенесете на дачну землю теплолюбні помідори.

3. Не любите дощ? Завжди беріть з собою парасольку. Як би не хмурилось небо і не брехав прогноз, дощу не буде, доти поки ви по неуважності залишите парасольку вдома.

4. Якщо дуже хочеться на дачу, щоб пригорнутися до землі, а робота, машина і родичі проти, просто зробіть дорогий манікюр. Ледве другу руку почнуть покривати лаком, робочі зустрічі відмінятися, машина заведеться, а родичі розпишуть чергу на дачний гамак.

5. Якщо ви хочете уваги домочадців або чекаєте дзвінка, не втрачайте часу. Просто зайдіть в душ. У ці 5 хвилин подзвонять все на світі, включаючи однокласників, з якими ви не спілкувалися останні 20 років, листоноша неодмінно принесе посилку, родичі почнуть кричати під дверима «давай швидше», а дитині терміново знадобиться горщик (він у ванній, так).

6. Якщо нікому посидіти з дитиною, а відлучитися все-таки треба, спробуйте розправити ліжко, організувати побільше немитого посуду, і покласти на видному місці купу непрасованої білизни. Не сумнівайтеся, невідомі сили вже тягнуть свекруху до вашого порогу.

7. Буває, що дитина загралася на вулиці і зник з радарів, і другу годину ви тихо сивієте з валеріаною біля телефону. Але ж позбавлення близько. Терміново займіться ceксoм! І не встигнете ви стягнути штани.

8. Якщо хочеться нагадати про себе колишнім і недругам, треба ні, на червоній Мазді іншим разом, вибачте. Треба не мити голову, надіти треники і свій неотфотошопленний після вчорашнього вид і з відром для сміття в руці показати всім притягнутим прикметою враження, як багато вони втратили.

Читайте також: 2 квітня – день, коли можна позбутися від хвороб, а вмиватися краще водою з колодязя

9. Якщо дуже хочеться ceкcу, але перспективи побачення неясні, ні в якому разі не робіть епіляцію. Для посилення ефекту привабливості рекомендується надіти старенькі тpyси і заслужений лiфчик.

10. Якщо життя благополучне і настільки стабільне, що хочеться здригнутися, постарайтеся побачити уві сні рибу. Це найсильніша прикмета з пролонгованою дією. Як мінімум 18 років після неї ви будете жити неймовірно весело і насичено.

Джерело.

You cannot copy content of this page