10 цінних Біблійних порад, як розумно розпоряджатися своїми грошима і майном

Цінні Біблійні поради, як розумно розпоряджатися своїми грошима і майном.За матеріалами:CREDO

У Біблії – священній книзі, понад 2000 разів говориться про гроші. Це у чотири рази більше, наприклад, ніж про Молитву.

Святе Письмо чітко описує, яким має бути ставлення людини до грошей. І у Старому, і у Новому Завіті знаходимо багато вказівок стосовно того, як використовувати матеріальні блага.

Ось 10 цитат із Біблії, які допоможуть вам сформувати відповідне ставлення до грошей:

Читайте також:Чому жінки деколи плачуть? Неймовірна Притча, яка надовго залишить слід у Вашому серці

1. Навіщо гроші в руках дурня? Щоб мудрости купити? Таж у нього розуму нема (Прип 17, 16).

2. Хто любить гроші, не має їх досить; а хто любить достатки, ніякої користи з них не має. Це теж марнота (Проп 5, 9).

3. Не обмінюй друга за гроші, ані рідного брата за золото офірське (Сир 7, 18).

4. Скнарому серцеві не личить багатство, ані зависливій людині — маєтки. Хто збирає, собі відмовляючи, той збирає набуток для інших, і майном його сторонні будуть розкошувати. Хто недобрий сам до себе — до кого ж добрим він буде? (Сир 14, 3-5)

5. Хто присягає, навіть собі на шкоду, та не зміняє; хто гроші свої не дає на лихву і на безвинного підкупу не приймає. Хто отак чинить, не захитається повіки (Пс 15, 5).

6. Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і хробацтво нівечить, і де підкопують злодії і викрадають. Збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ані хробацтво не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають. Бо де твій скарб, там буде і твоє серце (Мт 6, 19-21).

7. Ніхто не може двом панам служити: бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або триматиметься одного, а того знехтує. Не можете Богові служити і мамоні (Мт 6, 24).

Читайте також:Увечері, перед сном, подякуйте Богові за прожитий день і просіть, щоб завжди й в усьому допомагав

8. Гляньте на птиць небесних: не сіють і не жнуть, ані не збирають у засіки, а Отець ваш небесний їх годує! Хіба ви від них не вартісніші? І про одежу чого ж вам клопотатись? Гляньте на польові лілеї, як ростуть вони: не працюють і не прядуть.

Та я кажу вам, що й Соломон у всій своїй славі не вдягався так, як одна з них. І коли зілля польове, яке сьогодні є, а завтра вкидають його до печі, Бог так одягає, то чи не багато більше вас, маловірні? (Мт 6, 26; 28-30)

9. У вашій поведінці не будьте грошолюбні, задовольняйтеся тим, що маєте, сам бо говорив: «Я тебе не зоставлю, я тебе не покину» (Євр 13, 5).

10. Бо корінь усього лиха — грошолюбство, до якого деякі вдавшися, від віри відбились і прошили себе численними болями (1Тим 6, 10).