fbpx

10 жіночих імен, власниці яких стають вірними дружинами й ідеальними господинями

Люди з однаковими іменами нерідко проживають своє життя за схожим сценарієм. Психолог розповіла, володарки яких імен із більшою ймовірністю, ніж інші, стануть чудовими дружинами.

Міцний шлюб – результат тривалої і копіткої роботи над стосунками. Але з деякими людьми створити сім’ю простіше, ніж з іншими. Зокрема є думка, що від імені людини залежить багато рис її характеру, тому при пошуку другої половинки рекомендується звернути на це особливу увагу.

За словами психолога, кожне ім’я дає певні вібрації його власнику, можливо, тому люди з іменами, що повторюються, в роду мають схожу долю.

Дівчата з ім’ям Анна налаштовані на сім’ю, при цьому вони добре чують себе, розуміють, що їм треба. Також Анни – не лише чудові дружини, а й добрі матері.

Анна не вийде заміж необдумано, не будучи впевненою у собі та у партнері. У шлюбі вони стабільні, вміють вибудовувати свої особисті межі. Анна завжди може показати партнеру, що вона хоче, не носить у собі довго образи. Анни зазвичай не товаришують зі свекрухами та свекрами і не дозволяють батькам чоловіка, та й своїм, втручатися у своє сімейне життя.

Поліни завжди чарівні та милі. Заміж виходять не рано, але й не чекають дуже довго. Чоловіка вибирають за симпатією, за спокійною закоханістю, а не за розрахунком. У шлюбі стабільні та щасливі.

Юлії з дитинства мріють про сім’ю. Ще будучи дитиною, Юлія малює свою майбутню родину та пише у свій дівочий щоденник риси майбутнього чоловіка. У сімейному житті Юлія вірна, чоловіка слухає, іноді навіть надто. Юлія з тих жінок, які можуть підкорятися свекрухам, слухати їхню авторитетну думку.

Галини наповнені гідністю та терпінням. Вони здатні роками не помічати недоліки чоловіка заради збереження сімейного життя. Пестують дітей та онуків.

Дівчата з ім’ям Маргарита, за словами експерта, вміло зіставляють свої амбіції з погодою у будинку.

Незважаючи на те, що Маргарити дуже амбітні в роботі і багато витрачають на свою професію, вони прекрасні дружини. Стабільні, надійні. Завжди знають, як підбадьорити та підтримати чоловіка. Поруч із Маргаритою чоловіки ростуть у кар’єрі. Чоловік Рити прагне піклування про неї та дітей.

Дуже дбайливими дружинами та матерями вважаються Світлани. Діти Світлани завжди доглянуті, зачесані, одяг ідеально підібраний. Чоловік ходить у випрасуваних та накрохмалених сорочках. Світлани досить розумні, щоб підтримувати стосунки зі свекрухами на відстані, зберігаючи нейтралітет.

Дівчата з ім’ям Єва зустрічаються не так часто. Але при цьому Єви, як правило, рано виходять заміж. Чоловіка Єва обирає за коханням, але з розрахунком, статусного. Сімейне життя цінує. Для Єви шлюб – це довгостроковий союз зі зрозумілими правилами та законами, які Єва й сама не порушує, і чоловікові не дає цього робити.

Також щиро і на все життя у своїх обранців закохуються особи з ім’ям Майя. Так зазвичай називають дівчаток, які народилися у травні. Майя чарівна, вона притягує безліч шанувальників, але закохується в одного і з ним лишається на все життя. Майя надихає чоловіка на подвиги, заради такої дружини чоловік будує кар’єру та багато заробляє. Якщо Майї – музи, що надихають, то Ольги у стосунках – довгострокові інвестори.

Ольга – це та жінка, яка вийде заміж за студента, і з нею він доросте до академіка. У сімейному житті не любить конфліктів і навпаки любить стабільність. Вдома у Ольги завжди порядок та затишок.

Анастасії можуть довго приховувати від подруг та рідних свого обранця. Іноді про наявність нареченого близькі Насті дізнаються лише отримавши запрошення на весілля. У шлюбі Анастасії бувають примхливі, але настільки чарівні, що чоловіки прощають їм усе. Анастасії – прекрасні психологи, вони знають, як забратися чоловікові в голову та в серці так, щоб у того не було жодної думки подивитися на когось іншого. Хороші матері, але дітей воліють мати небагато.

Крім того, психолог назвала жіночі імена, володарки яких більше схильні до зрад. До списку увійшли Катерина, Тетяна, Оксана, Алла, Марина, Марія, Олександра, Ірина, Людмила, Євгенія.

You cannot copy content of this page