10 ЖІНОЧИХ імен з ДУЖЕ сильною енергетикою

10 жіночих імен з сильною енергетикою.Джерело:

Імена дуже сильно впливають на характер і долю людини. Деякі з жіночих імен мають особливо сильну енергетику, яка дозволяє їх власницям домагатися дуже багато чого в житті.

Варвара

Це ім’я сильне не стільки тим, якими характеристиками наділяє свою носительку, скільки свої значенням. За однією з версій воно має індоєвропейське походження і означає захист. Проте, це не означає, що тільки маючи таке ім’я можна захиститися від злих сил: для цього можна скористатися, наприклад, звичайною сіллю .

Читайте також:Та не знала Олеся, що і ці хвилини щастя були в її житті не найвеличніші

Але є і друге значення і ще одна версія походження. Можливо, що воно з’явилося у древніх римлян або греків: варвари – це група племен, яка не належала до греко-римської культури. Фактично варварами могли називати чужинців. Які ж характеристики Варвари? Вона скромна, працелюбна і дуже схожа на дитину. Вона терпляча і добра господиня, і просто приваблива жінка.

Олександра

Це ім’я є жіночою формою імені Олександр і його значення трактують як «захисниця» або навіть «мужня». У більшості випадків Олександри виявляються дуже жвавими і з трохи чоловічим характером. Проте, не дивлячись на всі її вміння завойовувати авторитет, вона залишається привабливою для чоловіків, тому що володіє суперечливим характером і схильністю до шекспірівських пристрастей.

Зазвичай Олександрі цікаві екстрим або подорожі, а не домашні справи, але вона завжди виявляється хорошою матір’ю і вірною дружиною.

Галина

Значення цього імені – «тиха, спокійна» – дуже точно відображає характер носителів даного імені. Вони завжди можуть знайти золоту середину у відносинах з людьми, тому успішно уникають конфліктів, їй притаманні, як і традиційно чоловічі так і жіночі інтереси. Вона активна і знає коли необхідно проявити стійкість або навпаки, пом’якшити натиск.

Тому носителі імені Галина займають важливі і відповідальні посади в професійному плані, а їх сім’ї виявляються міцними.

Вікторія

Значення цього імені відомо дуже багатьом: воно походить від імені богині перемоги. Так, жінки з ім’ям Вікторія напористі і вперті, вони впевнено і поступово ідуть до успіху, чого і домагаються в результаті. Сила їх характеру може не відразу проявити себе і навіть змушувати відступати при проблемах. Але, навчаючись на помилках, Вікторія позбавляється і від цього недоліку.

Будучи темпераментною, вона рідко пробачає образи. Дівчата з таким ім’ям можуть стати хорошими організаторами, найкраще вони проявляють себе на таких роботах, де все залежить тільки від них самих.

Владислава

У цього, без сумніву, сильного жіночого імені також є чоловічий аналог: Владислав. Значення цього імені досить прозоре: Владислава трактується як «славна володарка» або «володіє славою». Носительки цього імені завжди хочуть бути першими, вони прагнуть до лідерських позицій.

В її характері дуже виразно проявляється незалежність, вона впевнена в своїх силах і самостійна. Володіючи такии хорошими якостями, Владислава часто домагається в житті майже всього, чого тільки захоче.

Дарія

У цього імені кілька варіантів походження: воно може  походити від маєтку Дорофея (Доротея) або слов’янського походження, при цьому маючи значення «дарована богом» і «дарована». Тим не менше, воно може бути жіночим варіантом імені Дарій, яке має значення «володар блага» або «переможець».

Дарина наділена здатністю сприймати дуже велику кількість інформації. Вона наділена яскраво вираженим інтелектом і проявляє себе, як оригінальна особистість. Вона може бути непосидючою, але вміє добиватися лідерства. Незважаючи на сильну емоційність, діє тільки виходячи з логічних міркувань.

Ірина

Ім’я Ірина походить від імені давньогрецької богині Ейрена, яка була покровителькою світу і спокою. У нього є такі варіанти, як Ірен, Рена або Аріна. Носительки даного імені повністю виправдовують його значення: вони не виносять сварок і конфліктів, часто мирять всіх. Навіть професію вони вибирають таку, яка пов’язана з людьми і спілкуванням, нерідко стаючи викладачками або вчительками.

Володіючи відмінними дипломатичними якостями, вони досить легко сходяться з людьми. Завжди турботлива і приваблива, вона має всього один недолік: її легко можна образити. Але вона незлопам’ятна.

Наталія

У перекладі з латинської мови це ім’я означає «народжена в Різдво», його також трактують як «рідна». Зазвичай носії даного імені досить запальні і імпульсивні, але в той же час цілком спокійно беруться за важку роботу і виконують її. Як і личить природженим лідерам, Наталії зазвичай досить спокійні і в зовнішності і в поведінці.

Володіючи досить високим інтелектом, жінки з цим ім’ям відмінно вміють аналізувати ситуацію. Не люблять критику на свою адресу і часто мають матеріалістичний світогляд. І, звичайно, несуть в собі яскраво виражену жіночну енергетику.

Маргарита

Маргарита – це ім’я, яке є епітетом до імені богині любові і краси, Афродіти і перекладається з грецької як «перлина». У римській міфології вона відома як Венера. Чи треба говорити, що жінки з цим ім’ям не тільки привабливі для чоловіків, але і є свого роду відображенням жіночності і чогось вишуканого?Проте, носительки даного імені мають ще й аналітичний розум, яким успішно користуються.

Навіть будучи дуже емоційними, вони вміють ставати, як відмінними керівниками, так і турботливими дружинами і матерями.

Тетяна

У перекладі з грецької мови ім’я Тетяна трактують як «засновниця, упорядниця» і жінки з цим ім’ям повністю виправдовують таке значення. Вони самі вибудовують своє життя і вміють завойовувати чоловіків, оскільки нерідко навіть сильніше їх енергетично.

Будь-яка Тетяна здатна постояти сама за себе, а з огляду на що їм притаманні й риси владного характеру, вони при бажанні з легкістю домагаються лідируючих позицій на роботі. З дитинства носительки цього імені схильні проявляти упертість, загартовуючись в боротьбі за місце під сонцем. І найчастіше, вони цю боротьбу виграють.