11.11 – дзеркальна дата, яка здатна змінити ваше життя: що можна і не можна робити

У листопаді настає «найтемніший період року», овіяний містикою та міфами минулого. У цей же період на нас чекає дзеркальна дата – 11.11.2021.

Особливості дзеркальної дати 11.11.2021

Число 11 у нумерології вважається сакральним. Воно поєднує у собі енергію творчості, чутливості, підвищеної інтуїції. Дві одиниці, розташовані поруч, символізують якийсь портал між світами, який відкривається саме у містичний темний період листопада. Ще дві одиниці дзеркальної дати 11.11.2021 посилюють дію цього порталу, відкриваючи нам небувалі можливості та «таємні кімнати», розташовані між натхненням та інтуїцією.

Також варто звернути увагу на суму чисел (1+1+1+1=4). Четвірка втілює все те цінне і матеріальне, що ми можемо отримати за допомогою своїх зусиль і праці. Це гроші, матеріальні блага, інтелектуальні ідеї, які згодом стають діями. Завдання четвірки – нагадувати нам, що ми і лише ми є творцями свого благополуччя та успіху.

Саме дата 11.11 може стати вашим щасливим талісманом на шляху до нових можливостей та змін на краще.

Дзеркальна дата 11.11.2021: що робити

Перше, що вам необхідно усвідомити, що в дзеркальну дату 11.11.2021 доля підкидатиме вам свої знаки та символи, які слід навчитися читати. Пояснимо докладніше. Якщо, наприклад, цього дня ви кинете погляд на годинник, і на них буде дзеркальне чи подвійне число (11:11, 21:12), вважайте цей знак доленосним.

Він означає, що вам слід зробити паузу у своєму шаленому ритмі та прислухатися до себе, своїх бажань та інтуїції. Відчуваєте втому і хочете відпочити? Візьміть вихідний на дзеркальну дату 11.11.2021 або присвятіть собі час хоча б до кінця дня.

Отже, що можна (і необхідно) зробити на дзеркальну дату 11.11.2021:

  • слухати себе;
  • звертати увагу на символи та знаки;
  • бути відкритим до нового;
  • довіритися своїй інтуїції;
  • прийняти себе та полюбити свої недоліки;
  • звертати увагу на числа та цифри.

Що не можна робити в дзеркальну дату 11.11.2021?

Найголовніше, що не можна робити у дзеркальну дату – це бажати іншим людям зла. Заборонено заздрити, лаятись, проводити «темні» ритуали та спіритичні сеанси.