fbpx

11 травня на нас чекає черговий Молодик. Астрологи розповіли, яким він буде, а також відзначили, що можна і що не можна буде робити 11 числа. Намагайтеся прислухатися до порад експертів, щоб не відлякати удачу

11 травня на нас чекає Молодик в Знаку Тельця. Експерти відзначають, що це буде не просто хорошим поєднанням фази Місяця і стихії Знака, в якому вона перебуває, а повноцінним днем сили. Це дуже вдалий день, в який буде мало заборон і багато удачі. Велике значення має той факт, що Місяць опиниться в перигеї по відношенню до Землі, тобто, наблизиться до нас на максимально можливу відстань. Це істотно посилить благотворний вплив світила.

Що можна робити 11 травня 2021 року

Можна присвятити день відпочинку. Астрологи радять бути максимально активними: гуляти, вирушати в подорожі, відвідувати близьких людей. Але можна відпочивати і вдома за прочитанням книг і переглядом фільмів і серіалів.

Почати місяць краще з прибирання. Телець і стихія Землі розташовують до того, щоб навести порядок, викинути зайвий мотлох. Можна зробити перестановку меблів, купити нову домашню рослину, попрацювати на городі або на ділянці. Також в цей день можна сміливо купувати або брати в дар домашня тварина. Нове життя в будинку піде вам на користь.

Можна братися за справи, які не виходили або не хотілося вирішувати раніше. 11 травня біля нас буде багато сил і бажання робити щось важливе. Можливо, вам захочеться вирішити якісь старі проблеми.

Можна робити ремонт, займатися закупівлею матеріалів. У такий Молодик здійснювати перетворення житла буде набагато простіше. Можна також переїжджати на нове місце або готуватися до переїзду.

Корисними будуть будь-які покупки. Можна побалувати себе якимись приємними дрібницями або придбати те, про що ви давно мріяли. Під впливом стихії Землі можна купувати нерухомість, здійснювати обмін квартир і будинків.

Також 11 травня можна міняти роботу, ходити на співбесіди. Великий успіх зможуть знайти ті, хто тільки почав працювати на новому місці.

У цей Молодик корисно заводити нові знайомства і починати нові стосунки. Це принесе вам багато щастя, удачі та позитиву. Не виключено, що розпочаті в цей день стосунки перетворяться в кохання всього життя, а потім і в щасливий і довговічний шлюб.

Можна і потрібно спілкуватися з приємними людьми. Спілкування з ними допоможе згладити внутрішні переживання, позбутися від песимізму, поганих спогадів.

Також 11 травня можна перетворювати свій зовнішній вигляд. Можна відвідувати стиліста, перукаря, робити манікюр, нову зачіску, оновлювати гардероб. Все це піде вам на користь, підвищить удачу і впевненість в собі, допоможе знайти успіх у протилежної статі.

Що не можна робити в цей Молодик

Вдаватися до смутку. У такі позитивні дні не варто думати про погане, згадувати про щось негативне з минулого. Це може відлякати від вас удачу. Місяць хоче від усіх нас творчих думок, доброти та оптимізму.

Не можна робити те, що вас дратує. Не можна, наприклад, робити прибирання, якщо не хочеться. Також астрологи не радять змушувати щось робити інших.

You cannot copy content of this page