12 порад з книги книг – Бібілії, яким має бути Ваш обранець. Якщо Ви вирішили вийти заміж, добре обміркуйте своє рішення

12 порад з Біблії, що ВІН той, за кого можна вийти заміж. За матеріалами:Znaj

Якщо Ви хочете вийти заміж, обміркуйте своє рішення і зважте всі за і проти.

Чоловік і Дружина – це люди, які повинні підтримувати один одного у всьому, розуміти, а головне любити. Якщо ви вирішили вийти заміж, ви повинні бути впевнені, що з цією людиною хочете прожити все життя.

Він стане родичем ваших батьків і батьком ваших дітей. Чоловік повинен бути стовпом вашого будинку і опорою сім’ї.

Читайте також:Притча, яка допоможе Вам знайти своє Щастя. Варто прочитати, щоб змінитися назавжди!

На відміну від розставання з бойфрендом, яке може бути миттєвим, розлучення з чоловіком – річ куди більш важка, болісна і тривала. Так, що подумайте ще раз.

12 критеріїв пошуку ідеального чоловіка, почерпнутих з книги книг – Біблії.

1. Він незалежний від батьків.

” І сказав Ісус: “Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і стануть обоє вони одним тілом, тому то немає вже двох, але одне тіло”. (Євангеліє від Матвія гл 19: 5-6)

Ви хочете вийти заміж за чоловіка, який до цих пір залежить від тата з матусею – фінансово, ментально і емоційно? Хочете жити в будинку батьків чоловіка? Хочете чоловіка, який не в змозі прийняти жодного рішення без консультації з батьками?

Біблія не просто так пише, що чоловік з дружиною повинні бути незалежні від батьків!

Відповідальному чоловікові не обов’язково бути мільйонером, щоб забезпечити гідне життя дружини і дітей. Але він не зможе зробити цього без любові, сміливості, рішучості, а головне наполегливості.

2. Він люблячий і турботливий.

” Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові – дружина”. (1-е послання до Коринтян 7: 3)

Це не вимагає додаткових пояснень; ви ж не хочете прожити все життя з людиною, яка не любить вас по-справжньому?

3. Він зберігає вірність і не зраджує.

” Не жінка володіє тілом своїм, а її чоловік, так само не чоловік володіє тілом своїм, а його дружина “. (1-е послання до Коринтян 7: 4)

Вірний чоловік, ніколи вам не зраджуватиме, не буде викликати у вас ревнощі і сумніви, а тільки – умиротворення. Умиротворення дозволить вам вести більш продуктивне сімейне життя. Крім того, ви ж не хочете віддати своє тіло чоловікові, який ділиться своїм тілом з іншими жінками?

4. Він надійний і відповідальний.

” Жінки нехай коряться своїм чоловікам, як Господеві, бо чоловік голова жінки, як і Христос глава Церкви, свого тіла , якого він Спаситель”. (Послання до Ефесян 5: 22-23)

Біблія вимагає, щоб дружина корилася чоловікові, щоб той вів її за собою. А якщо ви вийдете заміж за безвідповідального і ненадійного хлопця? Хіба ви хочете, щоб вас і ваших дітей вела за собою така людина?

У процитованому посланні мова йде про чоловіка, який може стати главою сім’ї і впевнено повести дружину і дітей до благополуччя.

5. Він любить себе і стежить за собою.

” Так і чоловіки повинні любити своїх жінок, як свої тіла; бо хто любить свою жінку, себе самого любить “. (Послання до Ефесян 5:28)

Людина, що не любить себе, не може по-справжньому любити інших. Якщо ваш майбутній чоловік не піклується про своє здоров’я, як він зможе подбати про ваш? Якщо він завдає собі шкоди, як ви можете бути впевнені, що він не стане завдавати шкоди вам і вашим дітям?

6. Він вірить і довіряє вам.

” Хто знайде доброчесну дружину? Ціна її вища від перлини! Серце її мужа покладається на неї; йому не бракуватиме прибутку. Вона чинить йому добро, не зло, покіль віку в неї “. (Притчі 1:10,11,12)

Заміжжя не повинно заважати вашому зростанню і розвитку – кар’єрному, діловому, якому завгодно. Саме тому вам потрібен чоловік, який буде довіряти вашим рішенням і діям, що дозволить розвиватися не тільки вам, але і йому, і всій сім’ї.

Ідеальний чоловік подібний до великого царя. Він не тільки керує, а й слухає, обмірковує і годиться на волю своєї цариці.

7. Він цінує Вас.

” Діти її встають і її величають, муж її теж її вихваляє”. (Притчі 1:28)

Якщо чоловік не цінує ваші зусилля і не поважає ваші досягнення, це призведе до того, що ви втратите самоповагу і впевненість у собі. Тому вам потрібен чоловік, який буде тягнути вас вгору, а не опускати вниз.

8. Він спокійний і терплячий.

“Чи не дружити з гнівливим і не спілкуйся з людиною запальною, щоб не навчитися шляхам його і не накликати петлі на душу твою”. (Прип. 22, 24)

Якщо ви мрієте про щасливу родину, що живе в мирі та злагоді, тримайтеся подалі від запальних хлопців. Якою б терплячою ви не були, життя з нестриманим грубіяном зробить вас дратівливою, а ваше життя буде складатися з постійних конфліктів і гризні.

9. Він – гідний зразок для наслідування.

“Не обманюйте себе: ледачі бесіди псують добрі звичаї”. (1-е послання до Коринтян гл 14 : 33)

Думаєте, з ВАС вийде героїня і рятівниця? Думаєте, можна взяти в чоловіки негідника і перетворити його на зразкового? Не спокушайтеся: це не під силу ні вам, ні кому-небудь ще.

Найгірше те, що замість того, щоб зробити його краще, ваші розчарування і досада зроблять вас гірше. Так що шукайте людину, яка підтримає, а не зруйнує все найкраще у ВАС.

10. Він – не ненажера і не п’яниця.

“Не будь між упивающимися вином, між переїдаючимися м’ясом, тому що п’яниця й переїдаючий збідніють, і сонливість одягне в лахміття”. ( Притчі 28:7 )

Пияцтво і обжерливість не тільки спустошать гаманець вашого чоловіка, але і зроблять його тіло і розум хворими. Практична жінка завжди шукає чоловіка, який вміє стежити за фінансами і здоров’ям. Вам потрібен чоловік з самодисципліною, а не марнотрат, який проп’є гроші, відкладені на навчання дітей.

11. Він мудрий.

” Хто з мудрим ходить, той мудрим стає, а хто товаришує з безумним, той лиха набуде”. (Приповісті 13:20)

Мудрість – це вміння відрізняти добро від зла і слідувати першому. Якщо ваш потенційний супутник вважає, що брехня, обман і безвідповідальність – це нормально, то ви самі знаєте, що робити. Якщо ви не хочете провести все життя з людиною, яка принесе вам емоційні, душевні і фізичні страждання, – не виходьте заміж за дурня!

12. Він наблизить вас до Бога.

“І заручуся з тобою навіки, і заручуся з тобою справедливістю, і правосуддям, і милістю та любов’ю. І заручуся з тобою вірністю, і ти пізнаєш Господа. ” (Осія гл 2: 21, 22)

Нарешті, якщо ви хочете, щоб ваша сім’я жила в Божому благословенні, знайдіть чоловіка, що не відверне вас від Бога. Якщо ви вірите в Бога – Господа любові, справедливості, співчуття і праведності – шукайте чоловіка, який надихне ВАС на все добре.

Останнє рішення – за ВАМИ!