12 цiкавих секретів сукні, яку ви одягнете на Новий рік

Вибір наряду саме по собі справа неабияка. Оскільки наступний рік – символом стануть всі відтінки жовтого, зеленого і коричневого. Пише kolobok

Але не всі готові слідувати цим рекомендаціям і вибрати для святкового вбрання зазначені кольору, вважаючи за краще орієнтуватися на свій смак.

Ваш вибір не випадковий. Давайте спробуємо розібратися, про що свідчить вибір того чи іншого кольору одягу для новорічної вечірки.

Читайте також: Сповідь: Купити б молодість, але ж нема ціни: залишилося просто жити

Жовтий. Колір Меркурія, планети, яка відповідає за швидкість і передачу інформації. Його вибирають люди комунікабельні, товариські і доброзичливі.

Коричневий. Цей колір вибирають практичні, впевнено стоять на ногах люди, добре усвідомлюють свою вигоду. Іноді ці якості можуть переходити в меркантильність.

Зелений. Колір природи. Його вибирають відкриті чесні люди, у яких є необхідність «заземлити» і знайти стабільність. Часто відчувають невпевненість в завтрашньому дні.

Помаранчевий. Вибирають енергійні та цілеспрямовані натури. Вони вміють досягати кар’єрних висот, але при нагоді не проти і гарненько повеселитися.

Білий. Вважається кольором чистоти і нeвинності. При цьому може свідчити про холодності, відстороненості і небажанні впускати кого-б то не було в свій внутрішній світ. Зазвичай його вибирають люди з хорошою інтуїцією.

Червоний. Колір войовничого Марса. Його вибирають люди пристрасні, емоційні. Іноді запальні, тривожні і схильні до імпульсивних необдуманих вчинків.

Рожевий. Колір романтики і любові. Його часто вибирають люди, які знаходяться в пошуку своєї другої половинки. А також ті, хто має потребу в гармонії і ніжності у відносинах.

Індиго. Колір філософів і езотeриків. Такі люди часто мають врівноваженим темпераментом і цікавляться духовними практиками.

Срібний. Якщо ви вибрали для новорічної вечірки сріблястий наряд, це характеризує вас як романтичну і задуману натуру.

Синій. Футболка синього кольору вибирають допитливі, глибокі особистості, які прагнуть знайти мудрість. Вони з радістю відвідують різні тренінги і курси, читають «розумні» книги.

Фіолетовий. Зазвичай його вибирають скромні, кілька замкнуті в собі люди, які таємно мріють про лідерство. Вони намагаються показати себе з краще боку, так як для них дуже важлива думка отoчуючих.

Чорний. Бзпрограшний варіант для будь-якого заходу, і це говорить лише про ваш добрий смак. При цьому якщо основна частина вашого гардеробу саме чорного кольору, це дає підстави запідозрити у вас бажання краще контролювати свої емоції, не втрачати самовладання і захиститися від можливих небезпек.