fbpx

12 вересня – День ангела Олександра, значення імені

Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу. В кожної людини є свій Ангел-охоронець, ім’ям якого названа людина. Ангели, послані всім хрещеним людям на допомогу і захист, а також щоб допомагати нам у всіх добрих справах і починаннях. За матеріалами  badabum.info

Значення імені Олександр

Вважається, що ім’я Олександр поєднує в собі два інших чоловічих імені: «andres» і «alexeo». Таким чином, в значенні імені Олександр об’єднані два поняття: «алекс» в перекладі з грецького означає «захищає», а «андрос» – «оберіг». Не дивно, що таке відоме, красиве і звучне ім’я носили багато великі люди. В іншій трактовці ім’я Олександр означає «мужній захисник».

Походження імені Олександр

Читайте також: Значення імені Злата, походження, характеристика, іменини

Історики досі ведуть суперечки на тему походження імені Олександр – версій на цей рахунок існує досить багато. Як свідчить найбільш поширена, ім’я Олександр прийшло до нас із стародавньої Греції. Потім воно поширилося у Візантії, Римі та європейських країнах, а в Х-ХІ століттях дійшло і до Русі.

Характеристика ім’я Олександр

Олександр нерідко росте досить хворoбливою дитиною. Проте з віком його організм швидко міцніє, і дорослий Олександр, як правило, стає здоровим і сильним чоловіком. Багато людей з цим ім’ям захоплюються спортом і всілякими «чоловічими» заняттями, такими як риболовля чи полювання.

Ще одна особливість характеристики імені Олександр – «душа компанії». Чоловік з цим іменем вельми дотепний, товариський і вміє поводити себе з протилежною статтю. Але часом з-за запальності характеру він може здатися різким, грубим і неосвіченим. Чоловіка з ім’ям Олександр характеризує швидкість реакції на події.

Значення імені Олександр передбачає різкість, запальність і войовничість, тому ні в якому разі не варто намагатися нав’язати йому свою думку, спосіб життя і особисті смаки. Якщо ж вам необхідно так чи інакше схилити його на свою сторону, користуйтеся тактовними і раціональними переконаннями.

Сумісність імені Олександр

Ім’я Олександр достатньо добре поєднується з такими іменами, як Ганна, Валентина, Даша, Вероніка, Віра, Ірина, Інна. Найбільш вдала у Олександра сумісність з іменами Зоя, Любов, Надія, Наталя, Поліна, Оксана, Тамара. Невдалі спілки будуть з Оленою, Катериною, Світланою, Лідією, Зінаїдою.

Іменини Олександра припадають на наступні дати:

8, 22, 26, 29 березня;

23, 30 квітня;

3, 26 травня;

2, 15, 22, 23 червня;

16, 22, 23 липня;

14, 24, 25 серпня;

12 вересня;

11 жовтня;

4, 22 листопада;

6, 25 грудня.

Відомі люди

Олександр Македонський цар Македонії; Олександр Невський – князь новгородський і володимирський; Олександр Суворов – російський полководець, генералісимус; Олександр Пушкін – великий російський поет; Олександр Купрін – письменник-реаліст початку 20 століття; Олександр Градський – співак-композитор.

You cannot copy content of this page