fbpx

Сьогодні ввечері знайшла в траві гаманець. Йшла біля свого будинку, і ногою щось штовхнула. Дивлюся – жіночий гаманець. Підняла. У ньому кілька іменних банківських карт, картки знижок і майже 5 тисяч гривень

Сьогодні ввечері знайшла в траві гаманець. Йшла біля свого будинку, і ногою щось штовхнула. Дивлюся – жіночий гаманець. Підняла.

У ньому кілька іменних банківських карт, картки знижок і майже 5 тисяч гривень. В голові закрутилися думки … Як бути? Що робити з цією знахідкою?

Взяти собі гроші, а картки викинути? Але я не можу брати чуже! Від однієї такої думки починає лихоманити. Не в моїх правилах брати чуже! Совість не дозволяє.

Якщо б гроші просто валялися, я б могла ще підняти, але коли гаманець з ім’ям власника – ні за що!

Знайшла серед карт картку стоматологічної клініки, розташованої поруч. Пішла туди. Адміністратор знайшла клієнтку за номером телефону, завдяки їх картці.

Я залишила їм свій номер телефону і знайдений гаманець там, а гроші витягла, щоб передати особисто, після дзвінка господині. Вирішила підстрахуватися.

Через півгодини дзвонить мені власниця гаманця. Я вийшла з дому, ми зустрілися з нею на вулиці, біля під’їзду.

І яке ж було моє здивування, коли я впізнала в ній нашу колишню сусідку! Вона жила поверхом вище за моєю старою адресою.

Вона теж дуже здивувалася, впізнавши мене. На знак подяки, вона дала мені пляшку шампанського. І подякувала, сказавши, що не очікувала, що все знайдеться і повернеться!

Ось як буває! Мені стало дуже приємно на душі, від того, що людина зраділа, що знайшлися гроші і гаманець.

А ви як би вчинили? Взяли б гроші і викинули решту вмісту або повернули б гаманець тільки з картами, а гроші б собі залишили, сказавши, що знайшли вже без грошей?

Чи все разом повернули би?

You cannot copy content of this page