13 липня початок розсіяного Місяця. Це особливий період і ось чим він важливий

Фази Місяця по-різному впливають на енергетику людини. Розсіяний Місяць – це дуже важливий період, в який на нас обрушуються нові завдання і в який потрібна підвищена увага.

Що таке розсіяний Місяць

Це період, який починається в день третьої чверті Місяця, а закінчується прямо перед Молодиком. Розсіяною фазою він називається через те, що накопичена раніше енергія починає активно розсіюватися. Альтернативна назва, яку використовують багато астрологів, – «цикл стиснення».

Астрологи зазначають, що в період розсіяного Місяця ні в якому разі не можна витрачати ресурси і час даремно. Дуже важливо пустити всі свої сили в правильне русло. Ось як розсіяний Місяць впливає на людину:

  • росте прагнення до самоаналізу;
  • з’являється смуток і жаль про минуле;
  • сили зменшуються;
  • росте схильність до сварок.

Розсіяний Місяць в липні

Дана фаза триватиме з 13 по 19 липня включно. Цього разу вона буде досить непередбачуваною, тому що перший, стартовий день третьої чверті пройде під егідою потужної сили енергії Вогню, представленою Овном.

Через це варто чекати багато незвичайного з боку Місяця. Він буде посилати нам таємні знаки і допомагати вирішувати приховані дилеми та проблеми. Ці таємні знаки будуть виражатися в активності внутрішнього голосу – інтуїції. Дуже важливо прислухатися до свого серця, особливо в питаннях фінансів. На розсіяний Місяці можливі неприємні зустрічі з шахраями. Через це астрологи радять бути уважнішими і завбачливими, особливо в перший день цієї фази, 13 числа.

Зазвичай в такі періоди дуже щастить Знакам-трудоголікам, але астрологи і експерти рекомендують відпочивати, якщо не хочеться наживати собі зайвих проблем. Сильні перевтоми  з 13 по 19 липня можуть негативно позначитися на здоров’ї, настрої і удачі.

Небезпечними стануть маніпуляції: хитрим людям, звичайно, може пощастити, але потім розсіяний Місяць забере всі бонуси назад і змусить таких людей зазнати поразки. Бажано робити добрі вчинки, робити пожертвування, допомагати оточуючим за щедру плату або безоплатно.

Говорячи про підводні камені, варто відзначити, що цього разу на розсіяний Місяць багато буде здаватися не таким, яким воно є насправді. Добрі люди будуть здаватися злими, злі – добрими. Хороші події можуть призводити до несприятливих підсумків, а щось неприємне може ставати в результаті позитивним. Щоб голова не паморочилася, потрібно запам’ятати, що не варто робити поспішних висновків. Важливо продовжувати діяти відповідно до планів, але бути готовими до їх зміни.