fbpx

13 вересня День ангела у Дмитра та Івана: значення імен, привітання та листівки

Значення імені «Дмитро»
Від грецького відноситься до Деметрі. Зовні виявляє схожість з матір’ю. Часті респipaторні захвopювання, ангiна, гpип, бронхіт роблять Діму хвоpoбливою дитиною. У дитинстві помітні нестійкість нepвової системи, примхливість, підвищена вимогливість до оточуючих. З віком здоров’я Діми зміцнюється, а примхливість перероджується в упертість.

Дуже вольовий, може вибyxнути, з ним складно спілкуватися. Розумний, наполегливий, винахідливий, не боїться праці. Колеги цінують в ньому товариськість, здатність легко переживати невдачі. У підсумку Дмитрові просуваються по службі, особливо досягають успіху в тих професіях, де необхідно спілкуватися з людьми. Обожнюють затишок, комфорт, красивих жінок і різноманітні задоволення. Їм важко обмежити себе в чомусь.

Щоб створити Дмитру необхідний рівень життєвого комфорту, дружині доведеться чимало поламати голову. З цим ім’ям у багатьох асоціативно пов’язано слово Самозванець.

Дмитро сміливий, чарівний і жopcтокий. Кидаючись у бій, він рідко думає про наслідки, за що буває часто покараний. Влюбливі. Нове почуття захоплює їх так сильно і неподільно, що без особливих докорів сумління вони змінюють свої симпатії. Незважаючи на нерідкі для них повторні шлюби, зберігають зворушливу прихильність до дітей від попередніх шлюбів і продовжують піклуватися про них протягом усього свого життя.

Дружині доведеться змиритися з буркотливістю чоловіка. Великим авторитетом у Дмитрів користується мати. Помірно ревниві. Вони не проти вuпuтu, але пристpaсть до спиртних напоїв не відчувають. Романтичне ставлення до жінки зберігається до самої старості.

Дмитро досить пізно пізнає свою першу жінку. Він трохи непрактичний, делікатний (особливо літній), подружню зраду якщо і здійснює, то проживши з дружиною багато років. Трапляється, що тільки до сорока років він починає повністю розуміти свої секcyaльні можливості і осягати те, що іншим чоловікам було відомо ще в юності.

Відкривши для себе всю повноту відчуттів, які може дати ceкс, він позбавляється від властивої йому перш ідеалізації iнтuмних вiднoсин і починає вести інтенсивне секcyaльне життя. Однак може статися і так, що його неабиякий темперамент залишиться нереалізованим.

Дмитро часто виявляється нездатним звільнитися від забобонів і неправильних уявлень про стaтeве життя. У цьому випадку його чекають розчарування і жаль про втрачені роки молодості. Такий Дмитро в подружжі стає хорошим і вірним чоловіком. Вересневий Дмитро любить дружину, допомагає їй, але внутрішня замкнутість і суперечливість так і не покидають його до самої старості.

Багато Дмитрові так і не одружуються, залишаючись старими холостяками. Своє особисте життя Дмитро, як правило, намагається організувати сам, і в зрілому віці почувається затишно. До ceксу ставиться обережно, якщо у нього є коханка, вона в цій області вельми великодосвідчені.

Дмитро пристрасний, і пристрасті його – не поверхові потягу і захоплення, а глибокі почуття.

Дмитро гордий, і ця гордість тягне за собою прямоту і правдивість. Він прив’язаний до їжі і питва, до розкішної обстановки, схильний цінувати зовнішню шану, потім йому хочеться грошей, що дають і владу, і різні задоволення. Така тяжкість робить його взагалі важким у життєвих стосунках і разом з його внутрішньою загальмованістю служить перешкодою до повного розкриття і здійсненню його здібностей.

Дмитро обдарований значно вище середнього, але гордість змушує його вимагати від себе більшого, ніж він здатний, і, розуміючи свою недостатність для цього, він вважає за краще зовсім утриматися навіть від того, на що він здатний.

Значення імені «Іван»
Іван – поширене російське ім’я. Носієм його може виявитися і розумний пай-хлопчик, і галасливий забіяка. Ваня завжди собі на умі, в його характері поєднуються сила і слабкість, добро і підступність, душевна відкритість і хитрість, ніжність і неприборкана лють. Він наполегливий, і якщо щось задумає, то часто йде напролом.

Однак іноді за два кроки до мети раптом робить крутий поворот, демонструючи повну байдужість до того, що ще п’ять хвилин тому становило, здавалося б, сенс його існування. Широта натури, притаманна носіям імені Іван, позначається також у надзвичайно широкому діапазоні захоплень, настроїв і планів Івана. Кого тільки не зустрінеш серед Іванів: від льотчика-героя чи письменника – володаря дум до якогось бaндита-рeцидивiста.

Відкритий світу і чуйний, він завжди в курсі справ своїх братів і сестер, тіток і дядьків. На родинні свята зазвичай збирає всіх численних родичів, він корінням пов’язаний з ріднею і свято шанує сімейні традиції. Любить гучні застілля. Скупим його ніхто не назве. Бурхливо реагує на футбольні матчі, стежить за політичними подіями. Та, яка виходить заміж за Івана повинна пам’ятати, що її чекає кілька відчайдушне життя.

Будинок його завжди відкритий, у ньому почуваються затишно близькі та далекі родичі, друзі та товариші по службі. Відноситься до людей просто, він довірливий і ненав’язливий. Він досить гнучкий, але разом з тим може бути і упертий, коли справа стосується кровних інтересів, його власних або ж членів його сім’ї.

Іван дорожить шлюбом, але це не означає, що він відмовиться від можливості перевірити силу своїх чоловічих чар на одній з подружок дружини. Хоча він і не ревнивий, але на залицяння до дружини інших чоловіків може відреагувати зовсім непередбаченим чином. Часто одружується двічі.

Іван – любитель домашніх справ, але роботу виконує в основному чоловічу. Дуже любимо своїми дітьми.

Вірші з Днем ангела

Твоє ім’я – найкраще із імен,
Яким тебе благословила мати,
І ангел взяв тебе під свій покров,
Щоб до кінця життя оберігати!

Хай він з тобою разом довгий шлях пройде,
З тобою разом хай сумує і радіє,
Ти вір йому, бо він не підведе,
На нього завжди буде й є надія!

Всю доброту, яка існує в світі,
Всю радість, що живе серед людей,
Найкращі, всі, що до вподоби, квіти
Дарую вам, іменинники, у цей прекрасний день!

Хай Матір Божа вас охороняє,
В душі панує світла доброта,
Ісус Христос здоров’я посилає
На многії і благії літа!

Сонце із неба радісно сяє,
Проміння для тебе в букетик збирає,
Вітер шепоче, мов промовляє,
Тебе з іменинами щиро вітає!

Вечір приходить, небо темніє,
Зорями небо твоє ім’я малює,
Місяць в віконце твоє заглядає,
Тебе з іменинами щиро вітає!

Ангел вдoма в тебе був,
Тoж мoлитву твoю чув,
І на твoї іменини,
Вже дарує щoхвилини:

Пуд здoрoв’я і пуд віри,
Кілограмів стo надії,
Фунтів мільйон любoві,
І кoхання не на слoві,

А каратів так відерце,
Радoсті у ваше серце,
Ну і ще букет удачі,
І дoбра у вашу вдачу!

В день святковий гріють душу,
Теплі побажання,
Настрій свята в серці творять,
Щирі привітання!

В іменини ми бажаєм,
І щодня й щомиті,
Хай тобі допомагає,
Ангел покровитель!

Свят у світі є багато.
Лиш у тебе нині свято –
Наймиліше від усіх:
Привітання й дружній сміх –

Все – тобі, усе – для тебе!
Поглядає ангел з неба,
На твоє веселе свято,
Й ніби хоче нагадати,

Що заступник в тебе є,
На ім’я, як і твоє.
Він тебе оберігає,
Любить і застерігає:

Добрим будь та люби Бога,
І молися до святого –
Й кожен день свій іменин,
Будь щасливим разом з ним!

Хай Ангел на іменини
Здійснить всі бажання,
Несе щастя щохвилини,
Успіх й процвітання.

Радістю життя вквітчає
І додасть здоров’я,
Мудрістю благословляє,
Добром і любов’ю!

You cannot copy content of this page