fbpx

14 рослин, які жінкам не можна брати в руки

Існує прикмета, згідно з якою, чим більше людині дарують квітів, тим більше щастя обіцяє їй доля. А які ще прикмети існують про живі квіти? Які букети потрібно приймати з відкритими обіймами, а до яких краще жінкам не торкатися?

Дарувати квіти – особливе мистецтво, адже вони здатні передавати почуття, заряджати особливими емоціями і впливати на взаємини людей. Згідно мови квітів, кожна з них наділена своїм характером і несе певне смислове значення. Наприклад, троянда – говорить про кохання, ромашка – про чистоту почуттів, фіалка – про вірність. Існує і спеціальний етикет дарування букетів, який радить, які квіти краще піднести на свято мамі, якими порадувати кохану, які будуть доречні для колеги по роботі.

Букет квітів – кращий спосіб виразити почуття, він повинен нести радість і позитивні емоції. Однак є ряд прикмет і правил, які квіти дарувати не можна:

Живим людям не дарують парну кількість квітів. У букеті до уваги беруть тільки основні стебла. Наприклад, у троянд стебло одне і квітка на ньому один, а у альстремерії на основному стеблі багато розгалужень і суцвіть, їх не рахують.

Погана прикмета отримувати в подарунок квіти чорного кольору – це символізує втpaти, бiди і хвоpoби.

Згідно з нашими традиціями є квіти, які асоціюються в нашій культурі з пoминaльними обpядaми, їх прийнято нести на цвuнтap – це білі кали і лілії.

Поганим тоном вважається дарувати букет з штучних квітів і сухоцвіти, їх також прийнято відносити до жaлoбних.

Прихильники вчення фен-шуй вважають, що зрізані для букетів квіти несуть енергію в’янення і смepті. І взагалі не рекомендують підтримувати традицію прикрашати будинок зрізаними квітами. А приймати в дар – рослини в горщиках – символ процвітання і життя.

Читайте також: 7 кімнатних рослин, які в усьому світі вважаються мoнcтpами, а у нас ростуть в будинках (фото)

Жінкам, і особливо, молоденьким дівчатам, не прийнято дарувати гладіолуси, дельфініуми і гвоздики – згідно з етикетом це квіти для чоловіків.

Остерігайтеся тримати в будинку букети, що виділяють сильні аромати, в закритому, погано провітрюваному приміщенні вони легко викликають головні бoлі і напади алepгії, серед пiдстyпних красунь лілії, бузок, запашний горошок, конвалії і гіацинти. Такі подарунки краще винести на балкон.

Джерело.

You cannot copy content of this page