14 вересня – День Церковного новоліття або початок індикта – один з найкращих днів, щоб сходити в храм і причаститися. Ось що ще варто зробити сьогодні і про що помолитися

14 вересня – День Церковного новоліття або початок індикта – один з найкращих днів, щоб сходити в храм і причаститися. Ось що ще варто зробити сьогодні і про що помолитися.

Церковнослужителі запевняють в тому, що це один з найкращих моментів для того, щоб сходити в храм і причаститися. У цей день люди просять вибачення у всіх, кого образили протягом церковного року, дарують подарунки, пов’язані з вірою і релігією: ікони, календарі та багато іншого. Джерело

У народі завжди вірили, що православний Новий рік повинен означати оновлення духовного характеру. Люди дуже відповідально ставилися до зустрічі новоліття. У цей день проводжали літо і зустрічали осінь.

Навіть в ранній період історії Русі приблизно в цей час люди зустрічали осінь піснями і танцями. Початок індикту в християнстві не є святом типово позитивним. Воно, скоріше, має знаковий характер. Він уособлює собою період духовного оновлення.

Читайте також: Церковне Новоліття 14 вересня: чим цей день особливий і як його потрібно провести

Що стосується молитов в новоліття, то тут обмежень і настанов немає. У цей важливий день можна читати будь-які молитви, які дозволять вам зміцнити свою віру і вступити в новий етап. Це може бути як «Отче наш», так і «Символ віри» або якась інша спільна молитва. Удачі вам!