fbpx

15 вересня День ангела у Володимира та Михайла: значення імен та їх вплив на долю

Значення імені «Володимир»
Ім’я слов’янського походження. Включає в себе два кореня: «влад» (володіти, влада) і «мир» (мирний, мир).

Володимир – «володіє світом», «володар світу». Давньоруська форма імені – Володимер. Є ще версія походження від німецького імені Вальдемар.

Могутнє, величне, велике і гучне ім’я, особливо в своїх зменшувальних формах. Дуже поширене і популярне, воно ніколи не виходило з першої десятки. Зараз його дають дещо рідше. На селі це ім’я зустрічається частіше, ніж у великих містах.

У дитинстві їх потрібно виховувати в строгості, весь час підшукувати якісь заняття і не залишати одних. У глибині душі вони комедіанти і з вражаючою достовірністю здатні розігрувати каяття.

Володимир допитливий, сприйнятливий до знань, має прекрасну пам’ять. У ньому є схильність до ризику і деякий авантюризм. За вдачею він лідер і дуже любить кидатися у всякі нові починання – правда, він ретельно все продумує і прораховує, а з боку здається, що все зробилося на одному ентузіазмі або під впливом пориву.

Володимир активний, дипломатичний, володіє швидкою реакцією. Він себелюбив, не може приховати задоволення, коли його хвалять, надає величезного значення думки оточуючих. Він влюбчив, і його увагу, як правило, приваблюють жінки неординарні. У відносинах з чоловіками Володимир гордовитий, але лагідній жінці з ним раду дати просто. Якщо він покірний чуттєво, то відданим своїй любові залишається все життя.

Наділений розумом. Навчаючи інших, вчиться сам. За вдачею замкнутий, хоча зовні відкрито. Чекає і сподівається. У дружбі постійний, однак легко paнимий. Рішучий. Навіть якщо його дії можуть з великою ймовірністю привести до провалу, схильний втручатися в хід подій, сподіваючись більше на удачу і сприятливий збіг обставин.

Не слід давати йому відразу два завдання – нехай спочатку доведе до кінця одне. Це інтроверт, його важко вивести з себе, але коли таке відбувається, він стає небeзпeчним і важкокерована.

Жінок ідеалізує і від них же, буває, стpaждає. Часто терпить невдачі у коханні, щось відштовхує в ньому жінок. Іноді ж він сам несподівано перериває сприятливі стосунки. У сім’ї м’який, поступливий і своєї волі зазвичай нікому не нав’язує. Вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання псувати своє налагоджене життя.

Значення імені Михайло
Ім’я Михаїл означає «рівний Богу», «подібний до Бога».

Михайло – чоловіче ім’я, що має давньоіудейське коріння. Походження імені Михайло пов’язане зі словами, які переводяться з давньоіудейської мови як «той, хто як Бог», «подібний до Бога», «рівний Богу». У християн особливо шанується Архангел Михайло, тому це ім’я має широке поширення в християнських країнах.

Маленький Міша часто буває улюбленцем батьків. Він надзвичайно ласкавий, ніжний хлопчик, до того ж, зазвичай розумний і красивий. Нерідко Міша з раннього віку розуміє свої переваги і активно їх використовує. Як правило, батькам важко в чомусь відмовити хлопцеві.

З ранніх років Михайло тягнеться до всього прекрасного. Він любить, коли його оточують красиві речі, предмети мистецтва. При цьому в такому стані немає нічого показного. Михайло щиро насолоджується красою, любить музику, часто відвідує виставки, музеї, концерти. Його можна побачити і у філармонії, і на балеті.

Чутливість до краси, естетики не проходить з віком. Михайло часто намагається досягти досконалості у всьому, іноді, таке прагнення може перерости в мaнiакaльність. Він дуже ретельно вибирає одяг, предмети меблів, майбутню професію.

Чоловік з таким ім’ям – прекрасний друг. Він завжди готовий прийти на допомогу друзям. При цьому Михайло виділяється своєю гостинністю, щедрістю. Найчастіше для нього неприйнятно самотність, він воліє перебувати в компанії родичів, друзів.

Для Михайла завжди будуть дуже важливими стосунки з батьками та іншими родичами. Зазвичай в сім’ях, де є Михайло, саме на нього покладаються всі турботи про старих батьків, немічних братів або сестер.

Михайло, як правило, має логічне мислення, добре орієнтується в незнайомій обстановці. Найчастіше він вибирає професію військового, адвоката, вчителя, лікаря.

Як вказується в характеристиці ім’я Михайло, чоловік з цим ім’ям високо цінує в жінці незлобивість. Тому дружині не варто довго на нього злитися. До своєї дружини Михайло зазвичай ставиться, як до слабкої суті, яка потребує захисту і заступництва. Якщо це ображає жінку, шлюб довгим не буде. Часто Михайло стpaждає від ревнощів, при цьому, йому важко приховувати це почуття.

Ім’я Михайло добре поєднується з по батькові Петрович, Володимирович, Сергійович, Пилипович, Олександрович, Борисович.

Вдала сумісність імені Михайло з такими жіночими іменами: Віра, Варвара, Богдана, Ганна, Лідія, Єлизавета, Олена, Раїса, Марина.

You cannot copy content of this page