16 квітня починається один з найважливіших і найбільш красивих зорепадів. Це особливий час, коли можна здійснити своє бажання

Це один з найдавніших потоків: він відомий людству близько 2500 років. Стародавні астрологи і астрономи встановили, що потік має радіант в сузір’ї Ліри. Це зоряне скупчення на нічному небі символізує творчий потенціал людини.

З 16 по 25 квітня зростає прагнення людей до прийняття нестандартних рішень, зростає креативність і поліпшується інтуїція. Це буде вкрай сприятливий час для людей, чия робота пов’язана з творчістю і інтелектуальною активністю.

Корисним стануть медитації на очищення від негативних програм і духовні пошуки. Це дуже позитивний час, в який людям буде легше миритися один з одним, знаходити спільну мову. Великий успіх чекає всіх, хто знаходиться в пошуках другої половинки.

Незважаючи на те, що з плином часу потік тільки слабшає, це не означає, що з тією ж швидкістю слабшає його енергетика. Пам’ятайте про те, що кінець квітня – це яскраве час, в який має відбутися щось незвичайне і приємне.

Кажуть, що на падаючу зірки можна загадувати бажання. Це не єдиний плюс зорепадів, адже вони до всього іншого дуже красиві і, звичайно, несуть в собі прихований астрологічний сенс.

Щороку потік Ліріди починається 16 квітня, а закінчується 25 квітня. Пікові значення падаючих зірок припадуть на 21 та 23 число і складуть приблизно 30 метеорів на годину. 22 квітня це значення може досягати 40 штук на годину. Це досить скромний показник щодо інших потоків, однак цього цілком достатньо, щоб побачити неозброєним поглядом, як уламки комети Тетчера бомбардують атмосферу Землі.

Спостерігати потік найкраще в північній півкулі і після півночі. Зрозуміло, варто сподіватися на ясну погоду, тому що там видимість буде практично нульовий.