16 лютого – Повний Місяць: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Нічне світило перебуватиме у Леві. Енергія знаку – турбота про інших, лідерські риси, щедрість, гордість, марнославство. Іншими словами, ці риси загостряться.

Овен

Астролог зазначила, що у Овнів може бути підвищена дратівливість. Важливо тримати себе в руках і контролювати емоції, щоб не наробити лиха. Потім доведеться сильно пошкодувати про скоєне. Деякі люди взагалі відвернуться. З іншого боку, період вдалий для ділових переговорів, роботи з документами.

Телець

Тільцям вдасться досягти хороших результатів у роботі, а також на особистому фронті. Стане в нагоді дар переконання. Навколишні люди охоче віритимуть представникам знаку. Невелика брехня може допомогти досягти цілей. Однак тут слід дозувати та не перебільшувати. В іншому випадку обман розкриється, що загрожує негативними наслідками.

Близнюки

Астролог порадила Близнюкам не витрачати свою енергію на те, щоб доводити свою правоту. Мало того, що представники знаку втратить час, то ще й зіпсують нервову систему. Результату при цьому не досягнуть. Можна застосовувати хитрість із винахідливістю у деяких ситуаціях. Хтось в оточенні може зробити вигідну пропозицію.

Рак

Ракам рекомендується завершити старі справи, але нові поки що не варто розпочинати. Життєвий потенціал буде на висоті. Астролог радить бути обачними у будь-яких питаннях, щоб не зробити серйозних помилок.

Лев

Левів чекає приємний клопіт удома та сімейні посиденьки, які піднімуть настрій і підуть на користь. З’явиться сильне бажання покращити атмосферу у своїй оселі. Астролог радить купити щось у своє житло: статуетки, предмети інтер’єру. Можна приготувати смачну їжу, потім запросити близьких.

Діва

Астролог порадила Дівам провести генеральне прибирання у своєму будинку. Велику увагу слід приділити місцям, де найчастіше проводять час представники знаку. Таке очищення допоможе прожити наступні кілька днів у гармонії з самим собою та навколишнім світом. Можна також проводити переговори, подорожувати.

Терези

Терезам можна робити інвестиції — вони виявляться вдалими. Як варіант, можна купити акції якоїсь компанії, допомогти стартапу розвиватися, купити дорогоцінні речі або антикваріат. Крім того, день підходить для того, щоби помиритися з тими, з ким раніше були сварки.

Скорпіон

День підходить для розслаблення, роботи над помилками, аналізу життя, практик медитації та вдосконалення. Представники знаку можуть отримати новину, яка в їхньому оточенні сподобається не всім. На користь піде прогулянка на свіжому повітрі.

Стрілець

Життєвий потенціал буде на висоті весь день. З емоціями складно впоратися. Астролог радить використовувати день з максимальною користю та більше спілкуватися з колегами, близькими людьми.

Козеріг

Астролог порадила подивитися на себе збоку. Це дозволить побачити як свої переваги, так і недоліки. Поспішні висновки зараз ні до чого. Прийняття важливих рішень слід відкласти на другий день.

Водолій

Водоліям чекає приємна зустріч зі старим другом або якась співбесіда пройде вдало. Можна проводити ділові переговори. Астролог порадила приділити увагу фінансовій сфері життя.

Риби

Будь-які заходи, намічені цього дня, пройдуть вдало. Деякі зміни в житті налякають, проте вони на краще. Завзятість допоможе досягти будь-яких поставлених цілей.