fbpx

17, 18, 19 грудня дехто приречений на невдачі, а в кінці грудня декого чекає фантастичне грошове везіння, щасливий переїзд, та зміни на всі сто благополучних градусів

Астрологи відзначають, що останній місяць 2021 року буде багатий на загадкові дні, які можуть зіграти на руку.

Повний місяць

19 грудня відбудеться повний місяць. У цей момент супутник Землі перебуватиме у знаку зодіаку Близнюки – це слушний момент для енергійних справ, для прийняття рішень, для роботи над важливими проектами.

Цього дня добре займатиметься цінними паперами.

Період підходить тільки для тих справ, які вимагають вирішення тут і зараз, а якщо на проект потрібно більше часу, клопітковості та вдумливості, то його краще відкласти на потім.

Повний місяць також можна побачити багато нових можливостей там, звідки взагалі не чекали, просто подивившись на речі під іншим кутом.

Загалом енергетика дня весела та бадьора. Це буде неділя, тому варто влаштувати собі вихідний, присвятити час відпочинку та розвагам.

Хтось може бути приречений на невдачі, якщо продовжить вести неправильний спосіб життя, краще одразу поміркувати і залишити всі негативні справи позаду, перейти в Новий Рік без багажу проблем.

Сприятливі дні грудня

Завжди варто пам’ятати про те, що є сприятливі і несприятливі дні, щоб не помилитися. У другій половині грудня хорошими днями вважаються 15, 19, 25 та 29 числа.

Всесвіт у ці дні направить багато шансів, можливостей і навіть можуть відкрити нові можливості.

І, звичайно, не слід забувати про останній день року – 31 грудня. Він завжди наповнений сюрпризами. Це перехід з одного року до іншого, енергетичні потоки перетинаються у цій точці. Протягом усього дня потрібно тримати головні ідеї та думки у своїй голові, прокручувати плани, які дуже хочеться здійснити, а ще краще – часто вимовляти вголос. Астрологи запевняють, що так всесвіт почує запит і почне сприяти втіленню слів у реальність.

В кінці грудня декого чекає фантастичне грошове везіння, щосливий переїзд, та зміни на всі сто благополучних градусів

You cannot copy content of this page