17 вересня – день ікони Божої Матері «Неопалима Купина»: що потрібно зробити і яку молитву прочитати

Рано вранці 17 вересня віруючі йдуть на божественну літургію. Служителі Церкви разом з прихожанами згадають історію появи і здобуття ікони, створені нею чудеса і піднесуть молитви Богородиці. Після служби кожен зможе помолитися про щось своє і попросити для себе захисту і своєї сім’ї.

Ця ікона є швидкою заступницею дому та сімейного щастя. Багато століть святиня рятувала людей від неминучої загибелі, від будь-якого нещастя, вроків і чужих злодіянь. Вважається, що ця ікона повинна бути в кожному православному домі як оберіг і захисту від різних бід.

Про що і як моляться перед іконою Богородиці «Неопалима Купина»

Священнослужителі закликають любити свою сім’ю і молитися за кожну близьку людину, особливо якщо її робота пов’язана з небезпекою і захистом інших людей. Часом виконати цей заповіт занадто важко, особливо коли в сім’ях вирують конфлікти. Злість і ненависть до своїх рідних відводять нас від вищого призначення. Богородиця навчає прощати, покірності і любові.

Найчастіше до ікони звертаються за захистом від пожеж і природних катаклізмів, для здобуття віри і порятунку від грішного життя. Але до святого лику можна звертатися і в будь-яких інших випадках. Важливо, щоб ви вірили в допомогу Богородиці і не просили того, що може порушити Божі заповіді.

Православні священики радять 17 вересня вознести молитви біля святого образу. Слова молитви варто вимовляти тихо, без поспіху, з щирими проханнями і без краплі фальші.