18 років, струнка, красива. Став Саша з нею зустрічатися, а через місяць дізнався, що у неї дочка є, якій 2 роки. Це його не відлякало, адже в Юлю він вже був закоханий по самі вуха. І те, що про неї говорили теж не відштовхнуло, а дарма

Трапилася ця подія з другом нашої сім’ї, Олександром. Хороший хлопець, чуйний, працьовитий. А ось з серйозними стосунками все не складалося. Хлопцеві вже 30 років, а сім’ї все немає. Всі друзі вже з дружинами і дітьми, а він один. Ну і як годиться зустрілася йому дівчинка.

Місяць їхніх романтичних стосунків добігав кінця, а вона йому заявляє, що поповнення у них буде. Він звичайно хлопець відповідальний, одразу в загс. Дівчинка була з села і грошей у сім’ї не було навіть на сукню. Саша все оплатив, організував і перевіз Юлю з донькою до себе.

Чутки про неї не дуже хороші ходили, але хіба закоханий чоловік буде їх слухати. Робота у нього була в столиці, виїжджав він на три дні, два вдома. А друзі йому і кажуть, мовляв гуляє вона від тебе. Олександр нікому не вірив, як таке може бути, вона ж дитину чекає.

Подарувала Юля чоловікові сина, Саша був на сьомому небі від щастя. І купав, і памперси міняв, і гуляв, і годував малюка. А Юля відразу змінилася, пішла в загул. Ночами не з’являлася вдома і говорила що син твій, мені він не потрібен.

Спочатку Саша виправдовував це тим, що у неї депресія, у жінок, мовляв, вона часто буває. Але ці загули не припинялися і стали приводити до постійних скандалів. А під час одного з них вона йому сказала, що дитина може взагалі не його. Олександр не хотів в це вірити, в дитині він душі не чув, але після слів Юлі в ньому зародився сумнів. І щоб їх розвіяти він зважився, пішов і здав тест. Результат просто вибив грунт з-під ніг, дійсно, хлопчик не був його сином.

З Юлею вони розлучилися. Для Олександра це був удар, він рік ні з ким не спілкувався і було таке відчуття, що він втратив весь сенс свого життя.

Саша до сих пір живе один, а горе-матуся залишила своїх двох дітей зі своєю мамою і поїхала до столиці шукати щастя.

Фото ілюстративне з вільних джерел