fbpx

19 грудня Венера починає свій ретроградний рух: як уникнути проблем та чого чекати найближчі кілька тижнів

Венера 19 числа починає свій зворотний рух. Це зовсім не означає, що кінець року буде поганим. Поради астрологів допоможуть вам уникнути проблем та набути новорічного настрою.

Сьогодні не тільки Венера робитиме наше життя складніше. Великий внесок у появу проблем зробить повний Місяць. Цей день буде вкрай небезпечним і непередбачуваним, але важливим є не тільки те, що відбудеться сьогодні. Важливо те, як Венера впливатиме на нас у найближчі тижні. Вона може спровокувати сварки та початок чорної смуги. Поради експертів допоможуть вам цього уникнути.

Уникайте ліні

Якщо у цей день або в наступні кілька тижнів вам доведеться займатися важливими справами, постарайтеся не відливати від роботи. Вкрай актуальним це буде в перший день ретро-Венери. Якщо у неділю у вас з’являться нагальні справи, обов’язково займіться ними.

Не перекладайте ні на кого відповідальність

Ваші проблеми – тільки ваші та нічиї більше. Про це варто пам’ятати насамперед. У зворотного руху Венери люди, які постійно шукають відмовки та перекладають відповідальність на чужі плечі, зазнають великих невдач. Спочатку їм може здатися, що все гаразд, але це не так. Якщо ви не бажаєте появи чорної смуги, краще бути вимогливими до себе.

Намагайтеся не виявляти скупість

Найкращий спосіб побудувати або зміцнити стосунки з близькою людиною – це зробити їй подарунок чи просто допомогти у чомусь. Будьте чуйними і не бійтеся демонструвати щедрість.

Виявляйте дипломатичність у спілкуванні

Це стосується не тільки спілкування з близькими людьми і другою половинкою, але й спілкування з людьми в цілому. Особливо акуратними варто бути у спілкуванні з токсичними особами та агресорами. Якщо ви покажете їм, що не бажаєте підтримувати напружені бесіди, вони відступлять.

Не втомлюйтесь

До Нового року необхідно завершити всі найважливіші справи, але не треба заради цього «розбиватися на корж». Будьте послідовними і не поспішайте. Слідкуйте за самопочуттям і не перегорайте емоційно.

You cannot copy content of this page