19 квітня – особливий повний Місяць: що можна і не можна робити в цей день, щоб змінити життя, здійснити мрії, втілити усі плани

У квітні повний Місяць пройде в сузір’ї Терезів і торкнеться сфери почуттів, підкреслить важливу роль відносин і внутрішньої гармонії. Астрологи зазначають сильний вплив небесних тіл 19 квітня. Це буде суттєвий момент для багатьох сфер. Він подвійно важливий для тих, хто прагне змінити життя на краще або позбутися від проблем. Редакція нагадує, що в цей повний Місяць загостриться інтуїція, до якої слід прислухатися, щоб уникнути неприємностей.

Особливості повного Місяця 19 квітня 2019 року

Повний Місяць 19 квітня пройде на тлі протистояння Місяця і Сонця. Надзвичайно сильний сплеск енергетики в просторі спричинить за собою безліч несподіванок. Астрологи повідомляють, що цього разу оновлення Місяця буде особливим. Квітневий повний Місяць виявиться найбільш небезпечним через різкий енергетичний дисонанс з енергією Сонця. На цьому грунті наші емоції вийдуть з-під контролю. Але в цьому є і свої плюси: ми зможемо позбутися від проблем, зібратися з духом і почати нове життя. Важливо знати, що в цей день можна робити, а що не можна, і не ігнорувати підказки астрологів.

Що можна робити в цей повний Місяць

Шукати себе. Сучасний світ переповнений можливостями, цілями і бажаннями. Ми живемо серед цього достатку, але лише одиниці знаходять своє покликання і свій шлях. У кожного з нас є вроджені прагнення, які забезпечені талантами і здібностями, труднощі в тому, що ми не усвідомлюємо їх. 19 квітня вплив Терезів дозволить знайти своє місце в житті, побачити і відчути своє покликання, а також бажання і шляхи реалізації. Найголовніше – довіряти собі і своїм почуттям, виділити трохи вільного часу для самоаналізу.

Працювати над стосунками. Завдяки сузір’я Терезів можна вирішити всі складні питання і конфлікти, знайти точки дотику. Відмовтеся в цей день від агресії, критики і докорів, постарайтеся встати на місце іншої людини і по-новому поглянути на її вчинки, зрозуміти її, а також попросити вибачення.

Шукати шляхи вирішення складних життєвих проблем. Проблеми і неприємності в житті – не рідкість, але від них найкраще позбуватися в дні повного Місяця. 19 квітня вийде знайти спосіб подолати внутрішні страхи, сумніви і тривоги і перемогти їх назавжди.

Мріяти. Мрії народжують цілі, а цілі вивільняють необхідну для успіху енергію. Мріяти в день повного місяця особливо важливо, тому що в просторі накопичується колосальна енергія, яку з легкістю можна перехопити і направити в творче русло.

Створювати нові ідеї, цілі і плани. Астрологи радять знайти час для того, щоб зібратися з думками і накидати короткий список бажань, які ви хочете здійснити найближчим часом. Вплив Терезів посилить інтуїтивне чуття, що допоможе виділити головне і знайти відповіді на хвилюючі питання.

Здійснювати сміливі вчинки. Згідно з місячним календарем, повний Місяць – ідеальний час для сміливих звершень. Цієї п’ятниці багато нездійсненні мрії можуть стати реальністю завдяки потужній енергетиці протистояння Сонця і Місяця. Цей аспект подарує імпульс для руху вперед, а значить, не варто відкладати на потім те, що можна зробити вже зараз.

Шукати шлях до гармонії. Багато біоенергетиків стверджують, що зовнішнє подібно внутрішньому, тому гармонію необхідно шукати в собі, особливо якщо вдень керує повний Місяць у Терезах. Цей Знак змушує прагнути за мрією, прислухатися до серця, бути собою, вибирати те, що подобається, і відмовлятися від того, що душить.

Що не можна робити 19 квітня

Конфліктувати. Протистояння сонячної і місячної енергетики зробить настрій нестабільним, тому дрібні суперечки і невинні претензії можуть перерости у великі сварки, стати причиною ворожнечі. У цю добу потрібно стежити за своїми емоціями і не дозволяти негативу брати верх.

Читайте також: Лазарева субота – особливий день для усіх жінок. Ось що має зробити кожна в це свято

Вирішувати фінансові питання, брати участь в сумнівних авантюрах. У день повного Місяця в Терезах можуть прокинутися амбіції, дух авантюризму. Разом з тим зірки попереджають: день досить небезпечний для фінансових справ і грошових питань, є ризик зіткнутися з обманом, шахрайством. Доцільніше відмовитися від кредитів і сумнівних пропозицій, взяти тимчасову паузу, щоб виключити проблеми матеріального характеру.

Давати волю емоціям. Емоційні пориви в цей день можуть спровокувати серйозні проблеми не тільки у відносинах, але і в інших сферах життя. Через активізацію Сонця багатьох людей поглинуть негативні емоції, з чим треба боротися.

Перенапружуватися. Як фізичне, так і психологічне перенапруження може надовго загнати в стрес. Якщо доля піддає вас випробувань, то сприймайте проблеми як можливість знайти новий досвід. Труднощі в такий день потрібні для того, щоб загартувати характер, а не позбавити вас сил і бажання діяти.