19 листопада починається коридор затемнення: кому зі знаків Зодіаку припаде найбільше

19 листопада Україна увійде в коридор місячних затемнень, який закінчиться сонячним затемненням 4 грудня.

Місячне затемнення 19 листопада – чим особливе це астрономічне явище

19 листопада об 11:00 відбудеться часткове місячне затемнення. Вперше з 2014 року це відбудеться на осі знаків Скорпіон-Телець. Але побачити його українцям не вдасться.

За прогнозами астрологів, протягом наступних двох років така ж подія відбудеться ще 7 разів. Саме тому в листопаді важливо звернути увагу на теми і ситуації, які виникнуть в цей період. Швидше за все, працювати з ними і вирішувати їх вам доведеться в майбутньому.

Можливо, саме початок коридору місячних затемнень дозволить вам вийти із зони комфорту і щось змінити у своєму житті. Головне, щоб прийняті рішення не були імпульсивними.

Місяць відповідає за сім’ю, мова йде про взаємини з родичами, взаємини батьки-діти. Місяць – це ще й душа, те, як ми сприймаємо наш світ. Місяць – це наше здоров’я, а також все те, що стосується будинку – ремонт, нерухомість, приватна власність. Сонце відповідає за соціальний статус – кар’єра, гроші, успіх, заміжжя, посада, “зліт” з посади. Всі ці теми загострюються. І загострюються вони за два тижні до затемнення, і протягом двох тижнів після.

Ми вже знаходимося в коридорі затемнень. Саме тому ви можете стикатися з явним впливом Місяця на людину. У цей період діти дратують батьків, батьки не можуть знайти взаєморозуміння один з одним. Також тривають майнові суперечки.

Важливо в “коридор” затемнень не доводити себе до високого градуса кипіння, потрібно розуміти, що це час опрацювання кармічних завдань, які не вирішувалися раніше в колі сім’ї. Тому треба знаходити примирення з братами, сестрами, потрібно слухати і чути своїх дітей.

Коридор затемнень в знаку Тельця – відмінна можливість, щоб розрахуватися з боргами. Крім того, земний знак допоможе вам знайти стабільність і вирішити проблеми, які давно вас мучили, тому, починаючи з 19 листопада можете робити перестановку будинку і налагоджувати побут.

Почніть з прибирання. Прибирання житла дасть потім і чистку від шлаків, від поганих думок вас як людини. Почніть з того, що потрібно просто перебрати старі речі, прибрати непотрібні зв’язки. І найголовніше – зайнятися своїм здоров’ям, здоров’ям близьких. Тобто, приведіть до ладу тему здорового способу життя, поваги себе і оточуючих. Ці завдання основні.

Астролог додає, що дуже важливо в затемнення берегти свої гроші, не тринькати, не вкладати нікуди. І не брати кредитів. Кредити в “коридор” затемнень не беруться, тому що це буде важка боргова яма, з якої людина не зможе вибратися.

Корисно буде і поговорити з близькими людьми і помиритися, якщо були конфлікти. Намагайтеся використовувати місячне затемнення в листопаді, щоб налагодити всі сфери життя.

Місячне затемнення проходить по осі: Скорпіон-Телець. На момент затемнення, Сонце буде знаходитися в знаку Скорпіон, а Місяць – в Тельці. Особливо затемнення торкнеться Тельців і Скорпіонів. Але оскільки Скорпіон – це знак стихії води, то всі водні знаки – Раки, Скорпіони і Риби – відчують на собі вплив затемнення. Вони вразливі і більше інших схильні до негативних факторів цього астрономічного явища. Найменше Місячне затемнення торкнеться Левів.