19 тем, які краще дозволять ВАМ пізнати людину на ПЕРШОМУ побаченні і уникнути незручного мовчання

Іноді ця зустріч відбувається природньо. Та трапляється це не завжди.Джерело

Тому важливо заздалегідь подумати, про що ви будете говорити, а про що ліпше помовчати.

Lifеhaсk склав список 19 тем, які дозволять краще дізнатися про людину і уникнути незручного мовчання.

1. Визнайте, що ви трохи нервуєтеся. Зробіть це на початку побачення. Тоді більш імовірно, що і друга людина визнає те саме. Це допоможе зняти нaпругу і покращить настрій.

Читайте також:Дуже сильна Молитви Дружини за Чоловіка, яка є значно більше, ніж сила молитви його Матері (вибачте, будь ласка мене, Матері). Для Бога немає нічого неможливого

2. Де ти виріс та, що називаєш своїм домом. Це чудовий спосіб дізнатися, де хто народився і де відчуває себе, як вдома. Крім того, ця тема допоможе зрозуміти, де співрозмовник жив протягом усього життя.

3. Чи є у тебе улюблене місце. Деяким людям подобаються пляжі, а деяким – гори. Хтось любить велике місто, а хтось – ліси.

4. Що ти хочеш встигнути зробити перед cмeртю? Деякі люди мають такий список справ, у якому намагаються кожні кілька років викреслювати те, що вони вже зробили. Інші люди такого списку не мають, але у них є кілька ідей, які б вони хотіли  втілити у життя. Завжди цікаво дізнатися мрії і цілі іншої людини. Іноді завдяки цьому у вас можуть виникнути нові власні ідеї.

5. Нaйcтрaшнiше, що ви коли-небудь робили. Для деяких людей нaйcтрaшнiше – робити промову перед сотнями людей. А хтось бoїться літати на літаках.

6. Зaпропoнуйтe випити. Це не обов’язково має бути aлкoгoль або пивo. Сьогодні багато людей добре знаються, наприклад, на каві і люблять її.

7. Що змушує тебе сміятися. Це може бути комедія, відео з котиками, сміх дитини тощо.

8. Чим тобі подобається займатися в неробочий час. Можливо – тренуватися, а можливо – ходити на концерти.

9. Ким є люди з твоєї родини. Деякі люди дуже близькі до своїх членів своїх родин, незважаючи на те, чи то їхні діти, чи брати і сестри. А є такі люди, які не спілкуються зі своїми рідними і створили або хочуть створити свою сім’ю.

10. Чи любиш ти готувати, якщо так, то що саме. Хтось любить готувати на грилі, хтось – експериментувати з різними запеченими справами.

11.Чи спілкуєшся ти з друзями свого дитинства. Це може бути веселою темою для розмови. Якщо співрозмовник дійсно продовжує у дорослому житті контактувати з друзями дитинства, обговорення цього може дати уявлення про дитинство в цілому.

12.Якою дитиною ти був. Це чудовий спосіб дізнатися про юність співрозмовника: був він класним “клоуном”, xулiгaном чи дуже сором’язливим.

13.Який твій улюблений фільм.

14.Яка робота твоєї мрії. Деякі люди вже мають роботу своєї мрії. Але більшість людей все ще шукають її. Навіть якщо людині справді подобається своя робота, може бути кілька речей, які вона хотіла б покращити.

15.Яка твоя улюблена хатня справа. Хатні справи займають суттєву частину нашого повсякденного позаробочого життя. Хтось з задоволенням прибирає ванну кімнату, а хтось ненавидить пилосмок. Це цікава тема для розмови.

16.На що тобі подобається витрачати гроші. Є люди, яким подобається шопінг, є такі, які збирають музичні колекції, а є ті, хто більш за все обожнюють подорожувати.

17.Як ти проводиш свої вихідні та відпустку.

18.У яких сферах ти знаєшся найкраще.

19.Опиши свій ідеальний день. Для декого найкращий варіант – день на пляжі. А хтось просто мріє весь день дивитися серіал або провести час з рідними.