2 травня – святої Матрони: саме в цей день кожна жінка може отримати особливу милість і вимолити усе, що забажає

Матрона народилася незрячою. Її батьки вирішили віддати дівчинку в притулок. Але цього не сталося, так як напередодні матері Матрони приснився сон, де голубка зцілює сотні людей від різних недуг. Згодом вона не раз дякувала Господу за те, що Він не дав їй зробити найгіршу помилку.

Матрона прославила сім’ю і принесла їй величезний шану і повагу, зцілюючи людей і допомагаючи кожному доброю і вірною порадою. Дівчинка народилася не тільки сліпa, але і дуже слабкою. Але Господь наділив її неймовірним, найсильнішим даром, силою духу і міцною вірою.

З самого дитинства вона лікувала хворих за допомогою молитов. Крім дару зцілювати, Матрона володіла даром яснобачення і передбачала багато бід, які завдяки цьому люди обходили стороною. Вона давала пораду кожному, хто цього потребував, знаходила відповіді на складні питання, які згодом міняли долі людей на краще.

До святої провидиці зверталися навіть представники влади, яким вона допомагала передбачити майбутнє і давала поради в політичних питаннях. Свята знала дату, коли відійде до Господа і не боялася цього, адже її віра була міцна, і вона знала, що зустрінеться там з Господом, який завжди підтримував її та нагородив особливим даром.

Існує легенда, що кожна людина, яка відвідає місце вічного спочинку святoй і помолиться, у відведений час буде супроводжена Матроною на Небеса до Господа.

День пам’яті блаженної Матрони святкується кілька разів на рік. 2 травня – день, коли відійшла у засвіти велика цілителька. У храмах проводиться спеціальна служба, люди моляться про захист і зцілення, згадують Матрону добрим словом. Саме в цей день Матрона була зарахована до лику святих.

У день пам’яті Матрони віруючі приділяють особливу увагу відвідуванню храму, а багато хто навіть відправляються на місце, де спочиває свята. Люди не тільки моляться до святої Матрони, а й діляться своїми складними життєвими ситуаціями, просячи про вирішення проблеми і про вихід зі скрутного становища.